Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75

Wątek: Blos do E32 m30b30

  1. #71

  2. #72
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    534
    BMW
    e38 730
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez parysarab
    kumpel w swojej e32 3.0 też miał tak zamontowanego blosa ...strzelał ,wymieniliśmy świece i przewody.I od tamtej pory nie strzela :P
    Niczym Feniks z Popiołu podrywa się i unosi w oddali

  3. #73
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    69
    Przy gazie podstawą jest aby układ zapłonowy pracował bez zastrzeżeń, na tym układzie nie ma co oszczędzać, za samą kopułkę bosch dałem 250, kable prawie 400.

  4. #74
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    92
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez parysarab
    Przy gazie podstawą jest aby układ zapłonowy pracował bez zastrzeżeń, na tym układzie nie ma co oszczędzać, za samą kopułkę bosch dałem 250, kable prawie 400.
    Przerabiałem i to ;) (bum rozwalił mi klapę i palec w deszczu - 6 kabel świecił :razz:) - założyłem zew. filtr odmy, dedykowany stożek i reg. przepływkę.

    Co zostaje? ;)

    OMVL (250 zł i ?) ver sekwencja (~1500zł i ) ;)
    Comprimentos!

  5. #75
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    69
    ja do tej pory nie spotkałem się ze strzałami gazu jeżdżąc czy to na blosie czy to na mikserze, kwestia regulacji i szczelnego dolotu powietrza - układ filtr powietrza itd. w e34 jak miałem blosa nie bałem się dać silnikowi popalić jeżdżąc na gazie czy to na mieście czy to na autostradzie - prędkości rzędu około 200km. teraz testuje e32 i jak na razie silnik odżywa powoli po jeździe na mikserze i zwężonym dolocie. jeżeli chodzi o regulacje blosa to jedynym gościem w Polsce jest Pan Oleksys z Tarnowa z wiadomo jakiej firmy. Sam tam regulowałem i byłem zadowolony nawet po jazdach próbnych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •