witam jak w temacie po podłaczeniu komputera (smartbox) dzieją się rózne cuda komputer pokazuje np: obroty od 2-4 tyś a na liczniku są w okolicach 1 tys poza tym błąd jakiegoś czujnika prędkości przekłamuje tez temperatury wody oraz powietrza coś jest nie tak facet coś tam porobił i powiedział że wszystko wgrał na nowo mam posmigać z 2 tygodnie i do niego podjechać jak dalej bedzie świrować co robić ??? a czuje że będzie bo auto od jakiegoś czasu dziwnie śmiga raz ma kopa a raz zamula bujam się z tym problemem juz kilka miesięcy i lipa nikt nie może mi pomóc dodam jeszcze że skrzynia czysta po remoncie i na kompie zero błędu
co robić ???
kupić uzywany sterownik dme ale co dalej wymiana proawdo podobnie nic nie da tak twierdzi magik od smartboxa że trzeba coś tam pozamieniać softy itd :( auto na zimnym ma nie samowitego kopa pośmigam chwile i robi się mół a czasami idzie ładnie kick down działa tez w kratke raz się zbiera a raz nie jakies sugestie ???

Wczoraj dowiedziałem się że mam uszkodzony przekaznik pompy paliwa czy on może powodować taki efekt ???