Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: V8 czy V12

  1. #51
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    10
    BMW
    BMW E38 750i
    Skąd
    Świdnica
    rozmowa się rozwija dynamicznie niedługo dojdziemy do jakiegoś weyrona i jego mocy a jestesmy na forum BMW mamy lekki spór o V8 iV12.ja dalej sądze że 4.4 jedzie ale nie tak jak 5.4 oczywiście chodzi mi o orginał a nie jakieś zmiany map ,chipa itp.w4.4 .Waga silnika wieksza ale odpada ciężar maski bo jest aluminiowa.przynajmniej u mnie.miałem kozaka do ścigania.podkręcił audi a3 1.9 tdi na 180ps pokazał ładny wykres no i co bmw pojechało bo zanim sie pan w audi nawajchował biegami to sport w automacie stanął na wysokości zadania i papa.Po 2 tygodniach przyjechał bmw 330i w e46 no i tez lipa i przegrał pare ciaczków.

  2. #52
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rafcioz8
    rozmowa się rozwija dynamicznie niedługo dojdziemy do jakiegoś weyrona i jego mocy a jestesmy na forum BMW mamy lekki spór o V8 iV12.ja dalej sądze że 4.4 jedzie ale nie tak jak 5.4 oczywiście chodzi mi o orginał a nie jakieś zmiany map ,chipa itp.w4.4 .Waga silnika wieksza ale odpada ciężar maski bo jest aluminiowa.przynajmniej u mnie.miałem kozaka do ścigania.podkręcił audi a3 1.9 tdi na 180ps pokazał ładny wykres no i co bmw pojechało bo zanim sie pan w audi nawajchował biegami to sport w automacie stanął na wysokości zadania i papa.Po 2 tygodniach przyjechał bmw 330i w e46 no i tez lipa i przegrał pare ciaczków.

    Ponownie zapraszamy do działu PRZEDSTAW SIĘ -------------------------->

  3. #53
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Johnny_Bravo

    Przykro mi ale nie pracuje tam



    a gazem nie zajmuje się od bardzo dawna


    xsilver , nie wiem jak z m60 ale z m62 trochę szło wykrzesać :)

    a jak przeszkadza dźwięk wtryskiwaczów med to zamknij uszy i nie słuchaj :)




    a tak w ogóle schodzicie z tematu :)

    na dalsze zaczepki nie będę reagował


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #54
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Jeżeli to jest temat V8 czy V12 to powiem tyle, że V12 w manualu po takich modach jak u Ciebie (chip + wydech + nie wiadomo co) na pewno by sobie poradziło z Twoim 740i.

    Gratuluje wyniku z M62, ale to nie jest żaden dowód że to silnik mocniejszy od V12.

    A tak na marginesie to powtarzam, że do jazdy na codzień właśnie M62 będzie najlepszy. Złoty środek pomiędzy kosztami a osiągami.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    a co do 750i manual to pewne że objedzie 740i manual w Seri


    z tą różnicą że 740 bywały manuale

    a 750 manuala nie było , a ze skrzynią manualna jest problem

    jedyna skrzynia manualna która warto zamontować to z 850Csi a taka skrzynia to biały kruk

    inne chrupią .....


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  6. #56
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Mój kolega ma niepozornego Fiacika Coupe 2.0 Turbo który fabrycznie ma coś tam ponad 210 koni, auto przerobił wrzucił już w niego mnóstwo kasy i fantazji i teraz ma coś koło 400 koni, a przecież fiat to "gówno", prawdą jest to że objeżdża każde bmw z naszego forum, a ma przecież tylko fiata. Nie ma sensu się kłócić o moce, koszty przeróbek itp. Bo po co? Przecież jeździmy 7emkami... ktoś mi niedawno powiedział że to auta reprezentacyjne i pięknie wyglądają jak jadą powoli.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #57
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    49
    tak tylko pytałem z ciekawości nie wiedziałem ze masz tam napęd antymaterią strzeżoną tajemnicą wojskową :D a tak serio to byłem ciekawy i tyle

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    niestety nie mogę odpowiedzieć , chroni mnie tajemnica zawodowa

    ale ogólnie jak sam wiesz im więcej koni tym więcej za każdego następnego konia się płaci


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  9. #59
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    49
    to fakt, no nic szkoda

  10. #60
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    niestety nie mogę odpowiedzieć , chroni mnie tajemnica zawodowa

    teraz bardzo fachowo :) teraz nikt sie nie doczepi :)

    pozdrawiam


    szczerze co do tematu mi 750 pasuje pod jednym wielkim względem moment obrotowy do normalnej jazy nie ma zdanej potrzeby kręcić silnika więcej niż do 2.700obrotow skrzynia zmienia biegi normalnie jadać kolo 2400-2700 obrotów i każde dodanie gazu jest mocno odczuwalne


    jeśli bym jeszcze raz kupował e38 rozważył bym zakup 4.4 z powodu na dźwięk V8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •