Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Jak to włączyc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska

    Jak to włączyc

    Od skąd mam ten samochód zastanawiam się o co z tym chodzi. Nie da się włączyć tych kamer. Wogule nie ma reakcji na przycisk

    Jak by samochód nie miał czegoś w rodzaju sterowników do tych kamer, nie wiem brak zasilania czy coś. Z tylko w kamera miałem kiedyś problem Ale tam się pojawiało okno bez obrazu, a tu zero reakcji jak by to odłaczone było
    Ostatnio edytowane przez marsob251 ; 13-11-2019 o 11:07

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Kamery są na rogu przedniego zderzaku przy kołach bo obu stronach . Przycisk zadziała tylko na odpalonym i na postoju - delikatnie ruszysz Ii gasną

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Kamery są na rogu przedniego zderzaku przy kołach bo obu stronach . Przycisk zadziała tylko na odpalonym i na postoju - delikatnie ruszysz Ii gasną
    To wiem. Jak to teoretycznie powinno działać. Tyle że nie działa. Elektronika w tym aucie czasem mnie przeraża. Ma ktoś te funkcje u siebie? Ściskam przycisk i co powinno się dziać? U mnie to wygląda jak by przycisk nie działał.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    moze ktoś dołożył przycisk i kamery tylko.Spr. po vinie czy to masz
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  5. #5
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    A to nie będą te przegnite kostki?

  6. #6
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    A to nie będą te przegnite kostki?
    Wtedy błąd na zegarach wyskakuje.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    418
    BMW
    BMW 740i F01
    Skąd
    Warszawa
    Ja to mam, włączam ten przycisk i ekran od nawigacji dzieli się na pół i widzę obraz w lewo i w prawo. Przydatne przy wyjeździe z podporządkowanej drogi, bo maska w F01 jest długa...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    moze ktoś dołożył przycisk i kamery tylko.Spr. po vinie czy to masz
    Ciężko mi dojść co było A czego nie było. Szef poprzedni właściciel cuda robił z tym samochodem, łącznie z przełożeniem środka bo mu beżowe skury się nie podobały. Wiem że jak ja kupował to była delikatnie strzelona w przód. Po wyglądzie widać też że miała jakąś przygodę z ogniem w bagażniku. Jakoś głupio mi teraz dopatrywać rok po zakupie. Nie wiem czemu ale przeszedł na Mietka i nie chce już BMW. Chyba dała mu w kość. Dlatego nie poruszam tego tematu. U mnie się ogólnie przez rok tj.25000km nic nie pudło. Wymiana łożyska koła bo wyło i tyle. Dla tego nie drąze tematu bo patrzy na mnie jak bym myślał że to jego wina. Jak to posprawdzac co było A czego nie było?

  9. #9
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Nieźle, wymienił skórę Individual za grube pieniądze na jakąś pospolitą :D Przód na bank był robiony bo masz zwykły zderzak zamiast M-Pakietowego. Może coś nie jest podłączone jak trzeba. Ze zdjęcia widać, że kamerki są.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska
    Najlepsze jest to że całe wnętrze leżało w magazynie w firmie jakiś czas, potem szef kazał to sprzedać za grosze bo tylko miejsce zajmuje. A na koniec jak już wszystko kumpel opchnął na aledrogo szef sprzedał mi samochód

    Wracając do sedna sprawy może to być jakąś pierdoła jak bezpiecznik czy nie wpięta kostka, czy raczej bez elektronika nic nie zrobię?
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 14-11-2019 o 09:02

Podobne wątki

  1. [klima] wentylator klimy-kiedy ma się włączyc
    Przez ruti w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 10:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •