Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Doposażenie

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Zabawne, bo najpierw człowiek poczuł się jak u siebie i zabrał im kawałek lasu, żeby zrobić drogę ;)

    Z tego co zgłębiałem temat to nawet w G30/G11 da się doposażyć w Night Vision. Kwestia kupna kompletu z jednego auta(kamera i moduł), a następnie od ukraińców Can-blocker, który nie przepuści VIN z CAS do modułu kamery

    Nie montowałem nigdy ani NV, ani ACC. Klienci nie mieli takich życzeń

    Odnośnie modułu ICM, to było ich kilka rodzai. Najbogatszy występował nie tylko przy ACC, z tego co kojarzę, to było jeszcze kilka innych opcji wyposażenia, więc nadal może być opcja, że takowy jest w aucie.

    Podeślij nr VIN to zobaczymy co podaje katalog
    Nie bawmy się w ekologie, Greta jest od tego. Dzikom chyba bez różnicy czy się rozmnażaja po lewej czy prawej stronie ulicy. Ogrodzic to i spokój. Vin. Dr97420

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Nerkę pod NV, widzę z innego postu, że już masz. Jak bardzo chcesz to doposażyć, to pokusiłbym się o wersję poliftową bez doświetlania, lub z doświetlaniem ale z konieczną wymianą przedniego zderzaka (zamiast lamp przeciwmgielnych są te do doświetlania).

    Polifty (w nomenklaturze NV v3) rozpoznają też zwierzęta i jak taki wbiegnie przed auto, to dostaniesz ostrzeżenie na zegarach tak jak od pieszego. Przedlifty (NV v2) rozpoznają tylko pieszych, a za zwierzakami trzeba gapić się na monitor. Poczytaj ten temat co wcześniej podesłałem. Na allegro jest trochę kamer NV, ale sprzedawane są osobno, a z tego co piszą na bimmerfest trzeba mieć komplet kamera+moduł.

    Możliwe, że aby rozpoznawać zwierzęta wystarczy upgrade softu w NV v2, ale tu liczę na speców (np. Cursor), żeby to potwierdzili/zaprzeczyli.
    Mi też niestety nie rozpoznaje zwierzaków :( Myślałem, ze to dopiero tylko polift, ale może sie da to doposażyć jakoś !?

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Zabawne, bo najpierw człowiek poczuł się jak u siebie i zabrał im kawałek lasu, żeby zrobić drogę ;)

    Z tego co zgłębiałem temat to nawet w G30/G11 da się doposażyć w Night Vision. Kwestia kupna kompletu z jednego auta(kamera i moduł), a następnie od ukraińców Can-blocker, który nie przepuści VIN z CAS do modułu kamery

    Nie montowałem nigdy ani NV, ani ACC. Klienci nie mieli takich życzeń

    Odnośnie modułu ICM, to było ich kilka rodzai. Najbogatszy występował nie tylko przy ACC, z tego co kojarzę, to było jeszcze kilka innych opcji wyposażenia, więc nadal może być opcja, że takowy jest w aucie.

    Podeślij nr VIN to zobaczymy co podaje katalog
    Wbakc01010dr97420 VIN

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez marsob251 Zobacz posta
    Wbakc01010dr97420 VIN
    Niestety, ale doposażenie w ACC, wymaga zmiany modułu ICM
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2019
    Posty
    56
    BMW
    740 D. F01
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Niestety, ale doposażenie w ACC, wymaga zmiany modułu ICM
    Tak samo z NV?

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Dla ICM w katalogu jedyne obostrzenie to aktywny tempomat, co sugeruje, że przy NV nie trzeba go zmieniać
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Podobne wątki

  1. [elektryka] [E65] Doposażenie w zmieniarke CD
    Przez Andrew E36 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 19-03-2024, 17:08
  2. servotronic doposażenie
    Przez ruti w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 21-11-2017, 11:25
  3. [audio/video] LOGIC 7 doposażenie
    Przez jaro_alfa w dziale instrukcje / schematy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-08-2016, 01:06
  4. Doposażenie E38
    Przez BsijZabsij w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-05-2014, 11:43
  5. [wnętrze] doposażenie w rolety
    Przez gabel w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 27-01-2014, 09:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •