Co nie kupisz a szczególnie mającego więcej niż 0km i będzie miało naście lat moze paść i pewnie w którymś momencie padnie :)
Jak egzemplarz na dzień dzisiejszy nei wymaga wkładu to po prostu zostaw drobne na pompe i ciesz sie zajebistym V12 :) I nalep nalepke "Fuck hybrid and eko shit" :D