Zobacz wyniki ankiety: Jaka ma być formuła Zlotu?

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Wariant A - jak dawniej

14 87.50%
  • Wariant B - oszczędnie

2 12.50%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: XV Zlot 2020 - dyskusja ogólna

Vip Vip Awatar Dzuda
    BMW
    E32 735i
    Bombel... Jak dymalem z Sandomierza na pierwsze spotkanie do Augustowa nie było dla mnie problemu.... Na każdym Ślesinie również bylem gdzie mam 7h drogi...

Serio 350zl za weekend to dla Ciebie wydatek? Te 10 czy 20 za smycz to dużo? Kurde... Chyba zmienię o Tobie zdanie... Ja mam każdą smycz, każdy kalendarz bo dla mnie to pamiątka że kiedyś działo się coś fajnego.

Mi to obojętne gdzie.... I tak przyjadę! Chciałbym jechać z dzieciakami a "gwarek" niestety do tego się nie nadaje.

A co z miejscem gdzie Bezi robił zlot. Mega konkret i raczej centralna Polska....

Johny, rusz ku**a dupę i przewietrz e38 a nie szukasz miejscowek kolo komina.
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 05-11-2019 o 23:54

Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    350 podstawy, kolejne 350 paliwa, jakieś wydatki poboczne. Alko na zlot. 1000zł pęka. I teraz czy 350zł to dużo? Do tej pory trochę mniej zarabiałem. I tak, to było dużo. Dzisiaj jest trochę bardziej akceptowalne. Jednak tak czy inaczej kwota sumaryczna jest znacząca w moim budżecie. Sorry, chcąc coś zrobić przy aucie, trzeba gdzie indziej oszczędzić. A kredyt sam się nie spłaci.

Vip Vip Awatar Dzuda
    BMW
    E32 735i
    Kurde ja wszytko rozumiem. Ale do zlotu jest ponad pół roku... wystarczy że odlozysz 150zl miesięcznie

Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    BMW
    E32 740iA
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Ja wiem, że Admin i te sprawy, ale nie mieści się w wyznaczonym trójkącie, a po za tym droga na zlot jest przygodą samą w sobie, a tu byłoby tak blisko :D

Palcem po mapie znalazłem coś takiego:
    https://www.lesnaradosc.pl/ ze zdjęć czuć trochę klimat Ślesina, ale atrakcje ciekawe. Może lokalsi się wypowiedzą coś na temat samego ośrodka.
    Mówiłem, żeby ten trójkąt traktować umownie i nie wieszać się na nim. Chcodziło ogólnie rzecz biorąc o południowo-centralnie-zachodnią część Polski, ale jednocześnie unikanie skrajnych/granicznych lokalizacji. "Leśna Radość" wygląda OK, warto rozpatrzyć.

Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Nie byłem z różnych względów. Termin mi nie grał raz - byłem starszym na ślubie. Ogółem cena też grała rolę. Wszystko się zbierało do kupy. Moją propozycją nie jest oczywiście zlot w Białymstoku, to nie miało by najmniejszego sensu. Odwrócilibyśmy po prostu Twoją mapkę z trójkątem do góry nogami. Myślałem jednak o Polsce centralnej. Coś w okolicach Łodzi - Warszawy - Bydgoszczy. Taki trójkąt bym z grubsza wyznaczył. Tak aby z całej Polski każdy miał względnie podobnie. Bo robić pod Krakowem, no to sorry...

Natomiast w kwestii wyposażenia standardowego zlotu to następująco -
    1. smyczki, sryczki akcesoria. Nie każdy to zbiera, lubi, chce. Koszt napędza. To bym skasował.
    2. Nocleg - powinien być zapewniony. Jakieś podstawowe wyżywienie też dobrze aby było.
    3. Nagłośnienie i oświetlenie - to można zorganizować we własnym zakresie. Ewentualnie wrzucić w cenę, jednak nie jako usługę, która wyjdzie drogo, a do ogarnięcia samemu, jako np wypożyczenie sprzętu.
    4. Nagrody można wykonać ze zbiórki odpadów zrobionej na forum. Jakiś wałek, jakaś korba. Zamówić tylko tabliczki grawerowane i ogarnąć kogoś kto to poskłada. Odpładnie, lecz tańsze to zapewne niż trofea pokupować.
    Wyznaczony obszar wynika z naszego doświadczenia. Robiliśmy wiele lat Zloty w centralnej Polsce, a gości z Pomorza, Pomorza Zachodniego, Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur czy Lubelszczyzny, pomijając kilku stałych bywalców, nie było wcale. Z uwagi na fakt, że ewidentnie widać iż wiedzę w zakresie organizacji jakichkolwiek imprez masz żadną, nie będę komentował punktów 1-4 ;)

Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Zakłądając mieszkanie z innymi uczestnikami zlotu, to się robi 120zł za dwie noce na osobę. Zatem uważam, iż dało by się realnie zamknąć koszt w 200zł. Redukcja kosztu prawie o połowę.
    No i właśnie wychodzi na wierzch brak wiedzy i doświadczenia nt. Zlotu oraz nas, uczestników. Pokoje wielosobowe stanowią jakieś 10%-15% ogółu zapotrzebowania noclegowego na Zlocie. Większość z nas przyjeżdża ze swoimi żonami, partnerkami, a nawet dziećmi.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 07-11-2019 o 08:42

Vip Vip Awatar melas
    BMW
    E-38-4.4 oraz e46-318, i nowy zakup E31-850
    Witam moim zdaniem namioty odpadają. Ja wole odłożyć i zapłacić to 350 za dobę i mieć wyżywienie spanie DELUX :). Propozycja Sebka całkiem całkiem.

BMW
    E32 740iA
    Blog
    1
    Posprzątałem, a teraz trzymajmy się tematu, proszę :)

Gdyby było coś bliżej niż Ślesin to chętnie by i ja przyjechała - jeśli można oczywiście.
    Zaznaczam , że nie chodzi tu o koszty paliwa ;)
    ♥♥♥ BLACK MAGIC ♥♥♥

Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami, otaczani szarymi problemami osądzani pochopnie ...
    Po co płacz i skrucha? Płomień chwili, wolność złap i nie daj się oszukać.

AJK : (

Początkujący Użytkownik
    BMW
    e38 750IL
    Jeśli w ogóle mam tu coś do powiedzenia :) może inaczej zasugerowania? to nie chciałbym gdzieś tam szukać spania czy jakiś krzaków żeby rozbić namiot :)
    Zlot jest raz do roku, nie mówię o jakiś "pompach" ale raz do roku przez dwa dni jeżdżąc 7er trzeba by utrzymać chociaż jakiś minimalny poziom, bynajmniej do wieczora, hehe
    Jestem za opcją jak w Ślesinie ale nie koniecznie tam, żonie się podobało, chłopakom choć chyba byli najmłodszymi w towarzystwie też się podobała cała impreza i towarzystwo.
    Gdzie by to nie było jak będziemy tylko zdrowi i żywi przybędziemy teraz już na 3 sztuki 7er :) Najmłodszy też już się przesiadł z e60 na 740i

BMW
    E32 740iA
    Blog
    1
    Szczerze mówiąc liczyliśmy na bardziej żywiołowy udział w dyskusji...

Vip Vip Awatar damned1
    BMW
    F01 740i
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Szczerze mówiąc liczyliśmy na bardziej żywiołowy udział w dyskusji...
    A potem znowu przyjdzie Śpiący Policjant i porozdaje bany na lewo i prawo. Dziękuję za taką dyskusję :P W tej chwili mogę jedynie zasugerować, że forum nie potrzebuje już chyba takiej liczby moderatorów jak dawniej i może jakaś emeryturka co poniektórym?