Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] Opuszczanie tylnej szyby - awaria

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130

    [ elektryka] Opuszczanie tylnej szyby - awaria

    Tylne szyby przez zimę nie były opuszczanie i niedawno odkryłem przykrą niespodziankę przy próbie opuszczenia jednej z tylnych szyb... opadła tylko trochę i usłyszałem jak coś się tam mieli brzęki linek czy cuś podobnego... czytałem wcześniej o pękających zapinkach boczka drzwi przy próbach jego zdjęcia i nie zaglądałem co uległo uszkodzeniu. Udało się zamknąć szybę ale świst drażni :(

    Przed zdjęciem boczka chce sie zaopatrzyć w możliwie wszystko co będzie potrzebne by usunąć drobną ale bardzo denerwującą usterkę.
    "Old School Style"

  2. #2
    Idziesz / dzwonisz do ASO i zamawiasz kilka sztuk zapinek do boczków. Jakby Pan w dziale "Części" był nie kumaty to mu vin podaj, bo oni uwielbiają vin :) Jedna sztuka kosztuje coś kole 1zł, więc fortuny nie stracisz. Tylko nie odstawiaj auta do ASO, bo Ci każą całe drzwi z uzbrojeniem wymienić...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    To sie podłącze .....


    Mnie lewa tylna z przodu otwiera ,ale nie zamyka z tyłu wogóle nie kuma co jest ... ????

    Po kluczu i z pilota wraca .....

  4. #4

    Re: Opuszczanie tylnej szyby - awaria

    Cytat Zamieszczone przez asluk
    Tylne szyby przez zimę nie były opuszczanie i niedawno odkryłem przykrą niespodziankę przy próbie opuszczenia jednej z tylnych szyb... opadła tylko trochę i usłyszałem jak coś się tam mieli brzęki linek czy cuś podobnego... czytałem wcześniej o pękających zapinkach boczka drzwi przy próbach jego zdjęcia i nie zaglądałem co uległo uszkodzeniu. Udało się zamknąć szybę ale świst drażni :(

    Przed zdjęciem boczka chce sie zaopatrzyć w możliwie wszystko co będzie potrzebne by usunąć drobną ale bardzo denerwującą usterkę.
    Proszę o informacje jakie zapinki zamówić i czego mogę sie spodziewać zanim zacze tam grzebać.

    O zapinki się nie martw, one wcale aż takie łamliwe nie są. A możesz spodziewać się wymiany podnośnika szyby. Lubią pękać w nich górne kółka prowadzące linkę. Cena takiego elementu na Alle.... około 150-250 zł. Roboty na 20 minut.

    Anatol, z Twoim problemem komp ;D

  5. #5
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Re: Opuszczanie tylnej szyby - awaria

    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez asluk
    Tylne szyby przez zimę nie były opuszczanie i niedawno odkryłem przykrą niespodziankę przy próbie opuszczenia jednej z tylnych szyb... opadła tylko trochę i usłyszałem jak coś się tam mieli brzęki linek czy cuś podobnego... czytałem wcześniej o pękających zapinkach boczka drzwi przy próbach jego zdjęcia i nie zaglądałem co uległo uszkodzeniu. Udało się zamknąć szybę ale świst drażni :(

    Przed zdjęciem boczka chce sie zaopatrzyć w możliwie wszystko co będzie potrzebne by usunąć drobną ale bardzo denerwującą usterkę.
    Proszę o informacje jakie zapinki zamówić i czego mogę sie spodziewać zanim zacze tam grzebać.

    O zapinki się nie martw, one wcale aż takie łamliwe nie są. A możesz spodziewać się wymiany podnośnika szyby. Lubią pękać w nich górne kółka prowadzące linkę. Cena takiego elementu na Alle.... około 150-250 zł. Roboty na 20 minut.

    Anatol, z Twoim problemem komp ;D

    Oki ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •