Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: E65 735Li problem na zimnym dławi go

  1. #11
    Radekk
    Gość
    Witam ,narazie wszystko jest ok. Może to dlatego że auto też trochę stało. Poprzedni właściciel wspominał że ok pół roku. Dziś wleje mu coś mocnego do czyszczenia wtryskiwaczy. Narazie temat zostawiam bo nic się nie dzieje.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Z ciekawości co takiego wlejesz?

  3. #13
    Radekk
    Gość
    STP do czyszczenia wtryskow , często pomaga

  4. #14
    Radekk
    Gość
    Witam ,przygody ciąg dalszy. Dziś auto zgasło i ledwo odpaliło podczas jazdy ,nie miał siły jechać. Zjechałem na bok i zadzwoniłem do zaprzyjaznego warsztatu , podłączyli pod komputer i są błędu następujące :


    Bardzo bym prosił o pomoc ,bo ręce mi opadają ... W najgorszym wypadku zostałem poinformowany że może być to objawiem wyciągnięcia łańcucha rozrządu. Umówiliśmy się na wymianę filtra paliwa, być może to on jest powodem ubogiej mieszanki
    Ostatnio edytowane przez Radekk ; 24-10-2019 o 15:13

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Radek czy już żałujesz czy jeszcze nie ? Coś Ty chłopie najlepszego zrobił ? A przecież dobrze wiedziałeś co to jest N62 a .....ehhhh
    Zmień opis modelu w swoim podpisie bo se jeszcze ktoś pomyśli ,że M54 ma takie problemy :)
    Co do Twojego tematu to nawet sie nie łudź ,że to filtr paliwa. Przykro mi to pisać.

  6. #16
    Radekk
    Gość
    Auto kupiłem ,bo kusiło mnie wyglądałem i jazda . Ten silnik o wiele lepiej się zbiera od m54. Mam go dwa tygodnie i od paru dni borykam się z problemem. Teraz szlysze już łańcuch w silniku....

    Tak Miro trochę żałuję ,ale co zrobić ,muszę auto naprawić.

    Cytat Zamieszczone przez Masters Zobacz posta
    Sprawdzil bym czujnik temp. Pompa gdy niedomaga czesto daje takie objawy. Wiec na poczatek z 5x przekrec kluczyk by podpompowala cisnienie.
    Masters ,wczoraj w serwisie koleś coś wspominał o tym czujniku. W poniedziałek jestem umówimy na filtr ,kompletna diagnozę. Zobaczymy co stwierdza . Dziś w nocy spadła temperatura i auto odpaliło za 4 razem
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 25-10-2019 o 11:55

  7. #17
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Co do błędów:
    2780 - to faktycznie może być na skutek wyciągniętego łańcucha, lub zwyczajnie czujnik padł
    2863 + 2865 - mogą być w następstwie tego pierwszego, lub niezależnie. Zobacz czy wtyczki wchodzące do pokryw zaworów pod ścianą grodziową są całe. BANK 2 czyli jak dobrze pamiętam strona kierowcy.

  8. #18
    Radekk
    Gość
    Wtyczki całe. Właśnie wróciłem z pracy w trybie awaryjnym skrzyni . Już lepiej tym autem nie będę jeździł do poniedziałku .

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    80
    BMW
    n62b44
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Po 1 sprawdzic styki ja polowe silnika rozebralem a pomoglo dopiero wygiecie bolcy na silowniku. Dodatkowo trzeba zrobic adaptacje najlepiej dis lub ista inpa sobie nie radzi. Skoro masz taki problem i masz 2 bled
    1 czujnik walu jak najbardziej moze dusic auto. I wedlug mnie to on.
    2 blad i jesli to przez niego to auto nie straci tylko od niego, musi dodatkowo nie dzialac przeplywka albo disa. Jak jest problem musisz podpiac kompa i sprawdzic czy dziala valvetronic. Na oko dodajesz z 10% gazu jak valvetronic dziala to obroty wzrosna do 1500 i zostana. Jak nie dziala to zaczna falowac.

  10. #20
    Radekk
    Gość
    O jaki styk chodzi ? Disa czyli masz na myśli silniczki od valve?

Podobne wątki

  1. E32 M30B30 problem z zimnym silnikiem -dławi się
    Przez Piotr Z w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-08-2016, 15:40
  2. problem ze wspomaganiem e38 735li
    Przez sebastian735 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-06-2016, 11:30
  3. [silnik] Dławi na zimnym, ale jakoś dziwnie.
    Przez trajano w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-11-2015, 19:38
  4. m52b28 ciezko odpala , dławi sie na zimnym
    Przez neo386 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-05-2014, 17:16
  5. [silnik] Nierówna praca na zimnym dławi się, migający check engine
    Przez Pablo7 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-09-2013, 16:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •