niestety tak się napracowałem a raczej napisałem nad moim postem i ...... nie ma go no trudno teraz będzie krócej pochodzę ze Zlotowa w Wlkp. ale teraz od 3 lat mieszkam w Anglii z moja żonka i malutkim synkiem który ma 6 miesięcy.Może z historii motoryzacji zaczęło się 11 lat temu z e34 518i heheheh wiem co pomyślicie ja tez tak myślę ale później nasi koledzy pomogli i pewnej nocy kiedy samochodzik zniknął z ulic miasta gdańska( pozdrowienia dla Gdańska jeżeli ktoś jest z Gdańska no i później już szlo lepiej e34 525i e39 523,528, no i teraz e38 735 i e38 728i ale 2,8 zdecydowanie się nie nadaje w planach nowe 7 lub e38 740il ale generalnie taki jest plan oprócz tego się przewinęło parę kąsków z kraju kwitnącej wiśni jak legacy twin turbo sprowadzane z Japonii rarytasik na naszym rynku i ogólnie w europie no ale to chodzi o bmw tak wiec plany na przyszłość to powrót do polski i otwarcie szrociku z częściami tylko i wyłącznie do bmw i merca póki co zaczynam kompletować samochodziki żeby nie było ze zacznę z jednym ;-) no ale miało być krotko heheheh mam nadzieje ze poznam tutaj kilku świetnych ludzi no i zobaczymy się gdzieś na zlocie pozdrowionka i dzięki Grześ vel sommer/szczur