Strona 28 z 58 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 573

Wątek: Jak wygląda 16-letnie BMW E65 z przebiegiem 400 000 km?

  1. #271
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Dzięki Panowie, tak zrobię czyli maska do lakiernika a skóry potraktuję colorlockiem, ewentualnie kierownica do obszycia.
    Chyba, że w międzyczasie znajdę elementy wnętrza pod kolor to pójdzie szybciej.

  2. #272
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2019
    Posty
    23
    BMW
    E65 730D 2007
    Skąd
    N0wy Sącz
    Również polecam colorlocka choć u siebie miałem problem z dobraniem koloru a dobrany kolor przez nich nie pasował zresztą nie tylko od nich bo prze gimnastykowałem sie przez zimę z tymi farbami do renowacji skór. Odtłuść wyczyść i pomaluj oraz na koniec lakier zabezpieczający bezbarwny ja stosowałem półmat bo mat "wybielał kolor" . Plastiki te na progach też pomalowałem ale to farbą do plastiku pod kolor(tu już problemu nie było) .

  3. #273
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Dzięki ukkkii - gdybyś mógł napisać na czym polegało nagimnastykowanie się z tymi farbami? Rozumiem, że chodzi o dobór odcienia ale na czym sprawdzałeś i czy po czasie nie wyszły jednak różnice? Jaki jest Twój kolor tapicerki? Farbę do plastików pod kolor kupiłeś gotową w spray-u czy dorabiałeś z mieszalnika? Na jak długo wystarczyło takie odnowienie ColorLockiem? Wrzucisz zdjęcie efektów?

    Swoją drogą zastanawiam się mocno nad wymianą kierownicy na trójramienną tylko jest ich aktualnie niewiele pod kolor i zapewne trochę się zejdzie z szukaniem.
    Fotele też chyba wrzucę od anglika bo te akurat pojawiają się na aukcjach w moim kolorze dość często.
    Zostają boczki drzwi, poszycie podłokietnika i nieszczęsna podsufitka.
    Boczki i podłokietnik oddam do obszycia na próbę aby zobaczyć różnice kolorystyczne.
    A co z podsufitką? Najlepiej byłoby ją wyjąć i zawieźć do tapicera ale może wcześniej spróbuję ją podkleić? Jeszcze nie wiem.

  4. #274
    Zaawansowany Użytkownik Awatar toomas
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    101
    BMW
    E 65 735i
    Skąd
    boat city
    No właśnie. Podsufitka. Żeby ją wyjąć konieczny jest demontaż przedniej bądź tylnej szyby czy tak?

  5. #275
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez toomas Zobacz posta
    No właśnie. Podsufitka. Żeby ją wyjąć konieczny jest demontaż przedniej bądź tylnej szyby czy tak?
    Raczej nie, chyba da się ją wyjąć przez tylne drzwi, przynajmniej z tego filmiku nie wynika aby demontowano szyby:
    https://youtu.be/jpwTZdRhFj8

  6. #276
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Plexi36
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    260
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Bełchatów/Łódź
    Pan_Samochodzik - a nie przeglądałeś alledrogo? Ostatnio widziałem podsufitkę w alcantarze i wszystkie inne elementy zgodne kolorem za 1000 zł, nie opłaca się raczej oddawać do oklejenia, wyjdzie dużo drożej niż miałbyś kupić ładną, używaną. Fotele, to pełne komforty nawet z tyłem regulowanym widziałem za 1500 zł - stan do weryfikacji, ale nie ma tego złego, czego colourlock nie doczyści i nie zabezpieczy :). Zależy ile chcesz wydać, ale pobawiłbym się w to - sam muszę wymienić fotel kierowcy, bo za regenerację zaśpiewali mi chore pieniądze, a z kolei rozdarcia skóry na perforacji nie jestem w stanie naprawić. Często można dostać też boczki w zestawie, wystarczy się dogadać ze sprzedającym.

    Co do regeneracji kierownicy: https://www.youtube.com/watch?v=oIuzOvZdyrA
    Akurat na przykładzie E65 :)

  7. #277
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Plexi36 Zobacz posta
    Pan_Samochodzik - a nie przeglądałeś alledrogo? Ostatnio widziałem podsufitkę w alcantarze i wszystkie inne elementy zgodne kolorem za 1000 zł, nie opłaca się raczej oddawać do oklejenia, wyjdzie dużo drożej niż miałbyś kupić ładną, używaną. Fotele, to pełne komforty nawet z tyłem regulowanym widziałem za 1500 zł - stan do weryfikacji, ale nie ma tego złego, czego colourlock nie doczyści i nie zabezpieczy :). Zależy ile chcesz wydać, ale pobawiłbym się w to - sam muszę wymienić fotel kierowcy, bo za regenerację zaśpiewali mi chore pieniądze, a z kolei rozdarcia skóry na perforacji nie jestem w stanie naprawić. Często można dostać też boczki w zestawie, wystarczy się dogadać ze sprzedającym.

    Co do regeneracji kierownicy: https://www.youtube.com/watch?v=oIuzOvZdyrA
    Akurat na przykładzie E65 :)
    Cześć Plexi, tak myślałem o tym i staram się być na bieżąco z allegro. W moim kolorze aktualnie nie ma żadnej sztuki. Kilka m-cy temu jedna na aukcji wyglądała w miarę ok ale jak poprosiłem o więcej zdjęć to okazało się, że posiadała plamy. Nie wiem czy trafię dla siebie coś w stanie lepszym niż mam obecnie bo takie elementy pochodzą z aut o podobnych rocznikach.

    Na chwilę obecną mam takie podejście, że chciałbym aby to auto było w jak najlepszym stanie fabrycznym (mechanicznym i wizualnym). Nawet ringi wywaliłem i wstawiłem normalne żarówki.
    Jeśli jednak trafię i zamienię kierownicę na trójramienną to może to być pierwszy krok do dalszych modyfikacji.
    Skoro mowa o pieniądzach to wnętrza doprowadzę do stanu możliwie najlepszego i zastanowię się co dalej. Chyba zamiast komfortów wolałbym jednak android audio lub chociaż MMI 2 z AUX-em (nagrywanie płyt audio to jednak upierdliwe zajęcie). Na co dzień uwiera mnie brak czujnika deszczu ale mam już wymienioną szybę więc nawet nie zgłębiałem tematu.

    Za link też dzięki - mam go w ulubionych i oglądałem już ze trzy razy :)

  8. #278
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Plexi36
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    260
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Bełchatów/Łódź
    Powiem Ci szczerze, że jak raz usiądziesz i ustawisz fotel komfortowy (a zajmuje to dużo czasu bo zabawy jest bardzo dużo :) ) to zapomnisz na czas jakiś o androidzie. Różnica jest kolosalna, E66 mnie kupiło tymi fotelami bo są niesamowicie komfortowe.

    Możesz wrzucić jakieś fotki swojego wnętrza? Obawiam się, że nie wiem jaki masz kolor tych skór i nie wiem o czym tu rozmawiamy. Gdybyś szukał kierownicy to zwracaj tylko uwagę na to, że jeśli to jest kierownica od auta, które nie jest w wersji Individual, to powinna być widoczna ładna faktura skóry, bez przetarć. Jeśli gdzieś jest ona wytarta, no to taka kierownica nie będzie lepsza od Twojej. Pierwotnie mi się ta kierownica czteroramienna nie podobała, a teraz się do niej przekonałem - gdyby tylko była w wersji grzanej + drewno, to bym nawet zapolował na takie cudo. Te drewniane są piękne, ale grzanie to cudowna sprawa i nie zrezygnowałbym z tego.

  9. #279
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Akurat jest taka jak moja obecnie i to z grzaniem: https://www.olx.pl/oferta/bmw-e65-ki...tml#56ecdc6497
    Widać różnice w kolorze kierownicy i poduszki - nie wiem czy to fabryczna różnica czy to efekt nowego obszycia.
    Tak to wygląda u mnie:










    Kolor wnętrza: Beige Nasca
    Ostatnio edytowane przez Pan_Samochodzik ; 23-08-2020 o 15:41

  10. #280
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Plexi36
    Dołączył
    Mar 2019
    Posty
    260
    BMW
    E66 750Li
    Skąd
    Bełchatów/Łódź
    Trzeba by zobaczyć na żywo - ale wydaje mi się, że coś było z tamtą kierownicą robione. Warto natomiast się dowiedzieć bo z tego co widzę to gość ma tam komforty i to nawet wentylowane (co jest dziwne, bo brak przycisku, a widać perforowany fotel). Może wyrwałbyś to w fajnej kwocie :)

Podobne wątki

  1. [E38] Jak wygląda E38 po 622.000 km
    Przez Banol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-11-2012, 09:45
  2. [audio/video] Jak wygląda to radio?
    Przez Prosiak w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 13:10
  3. Jak wygląda Twój bagażnik? :D
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 22:49
  4. Tak wygląda mieszkanie fanatyka BMW
    Przez marek1132 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 22:43
  5. jak to wygląda?????
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 10-12-2008, 23:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •