Strona 33 z 58 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 573

Wątek: Jak wygląda 16-letnie BMW E65 z przebiegiem 400 000 km?

  1. #321
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Jakieś 95% E65 komforty ma tylko z przodu, więc nie wiem w jakim sensie mówisz, że będzie to składak. Jeśli w Twoim aucie ktoś zamówiłby komforty bez wentylacji w chwili konfigurowania auta w salonie, to kanapa byłaby dokładnie taka sama jaką masz w tej chwili, niczym by się nie różniła. Z wentylacją kanapa jest pokryta perforowaną skórą, wtedy trzeba przełożyć przód i tył.

  2. #322
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    407
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Miałem na myśli to, że jeśli kupię komforty tylko na przód to nie będą one zgodne kolorystycznie z resztą wnętrz. Musiałbym kupić komplet i przełożyć całość.
    Chyba, że rzeczywiście trafię w końcu jakiś sensowny zestaw w mojej kolorystyce i dobrym stanie.

  3. #323
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Żaden to problem dokupić je w Twoim kolorze- jak masz wnętrze z beżową kierownicą to odcień beżu w środku mógł być tylko jeden- właśnie ten Twój. Był jeszcze beż wpadający bardziej w karmelowy/toffi, ale wtedy szło to w parze z górą deski czarną i czarną kierownicą (jak u kolegi w tym temacie który przemalowywał te fotele individual). Jasny beżowy z kolei (jak te fotele individual przed malowaniem) też miał kierownicę i górę deski czarną (plus czarne dywany). Więc jeśli kupisz komforty z auta z beżową kierownicą, to będą to fotele w odcieniu Twojego wnętrza, kanapa może zostać stara.

  4. #324
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    407
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Dzięki Łukasz, wszystko jasne, szukam i zobaczymy co rynek przyniesie.

    Przy okazji mała aktualizacja "Jak wygląda 17-letnie BMW E65 z przebiegiem ponad 400 000 km": (po trzech polerkach i woskowaniu :) )










    Najgorzej wygląda przedni zderzak i klamki (wszystkie):


    Zdjęcie fotela kierowcy i kierownicy wrzucam celowo żeby każdy mógł zobaczyć jak te elementy wyglądają przy takim przebiegu.
    Wiem, że ich wygląd zależy od wielu czynników ale często spotykam aukcje, gdzie wnętrze wygląda o wiele gorzej a deklarowany przebieg jest nawet o połowę mniejszy.

    Także gdyby ktoś miał na sprzedaż klamki w kolorze 482 toledo-blau metallic, lewe lusterko kierowcy EU (nie składa się, potrzebuję sam mechanizm, może być bez obudowy) to chętnie odkupię.

    Miłej niedzieli forumowicze :)
    Ostatnio edytowane przez Pan_Samochodzik ; 06-09-2020 o 14:57

  5. #325
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Bardzo ładnie to 730d wypolerowałeś :-)
    Klamki dosyć łatwo się przekłada, ale pozostaje pytanie, czy uda Ci się namierzyć idealne w kolorze. Tak czy inaczej, klamki da się rozłożyć na części pierwsze bez większej filozofii. Potrzebny Ci będzie na pewno mały wybijak, bo w mechanizmie trzeba wybić takie małe sworznie. Myślę, że niegłupim pomysłem byłoby wówczas kupno czterech najtańszych niepołamanych klamek, nawet w różnym kolorze i przygotowanie ich w międzyczasie do lakierowania. Podkład możesz nałożyć samemu sprayem, ale konieczny jest zakup dwuskładnikowego (tzw. 2K). Potem podrzucić to do jakiegoś zaprzyjaźnionego lakiernika i tyle.
    Mnie w tym aucie najbardziej rażą w tej chwili przednie światła- wymagają rozklejenia i czyszczenia, efekt z przodu po takim zabiegu będzie lepszy niż jakbyś polakierował przedni zderzak, bo to na lampach na pierwszy rzut oka skupiasz uwagę, gdy widzisz jakieś auto z przeciwka. Niestety sposób na rozklejenie tych lamp nie jest mi znany. Kiedyś próbowałem rozkleić przedliftowe lampy i skończyło się niestety na połamaniu klosza.

  6. #326
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    407
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Zgadzam się, wiem o tym, prawa zresztą paruje. Temat lamp mam już rozeznany - kolega Przemo korzystał z firmy, która się tym zajmuje i mam ich kontakt.
    Samemu chyba nie będę się za to zabierał bo słyszałem, że bywa różnie z regenerowanymi odbłyśnikami. Muszę się tylko za to zabrać :)
    Odnośnie klamek to właśnie tak myślę, że oddam je do lakierowania razem ze zderzakiem i będzie po sprawie.

  7. #327
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    194
    BMW
    e65 730d 06/2006
    Skąd
    krk
    Co do lamp, polecam wymienić soczewkę wraz z odbłyśnikiem na evorx 2. Sam ostatnio regenerowalem lampy bo kupiłem w stanie agonalnym. Efekt świecenia jest kapitalny

  8. #328
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    407
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    fotek - masz zdjęcia? Jak rozcinałeś lampy? Tego etapu boję się najbardziej dlatego myślałem o zleceniu choć najchętniej sam bym się za to zabrał :)

  9. #329
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2017
    Posty
    194
    BMW
    e65 730d 06/2006
    Skąd
    krk
    Za tydzień kończę składać auto to podeślę. Lampy oddawałem do firmy auto gamma Kraków. Jest opcja wysyłki. Regeneracja czyli rozklejenie, wypolerowanie, czyszczenie, wymiana odbłyśnika i polerowanie soczewki, sklejenie to koszt 450zl sztuka. Ja dodatkowo wrzuciłem te Evo po 180zl szt.

  10. #330
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    407
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Ok, super, mam dzięki Tobie dobre porównanie cenowe.
    Najbliżej mam do http://www.xenon-serwis.pl/, który poleca Przemo.
    Wiem też o http://regeneracja-hc.com/
    Zastanawiam się (z racji obecnie małej ilości wyjazdów służbowych) czy nie zmierzyć się z tym samemu?
    Jednym z ostatnio zasłyszanych protipów było namoczenie lamp w ciepłej/gorącej wodzie przed rozklejaniem.
    Ktoś się z tym spotkał?
    I podobno w e65 były stosowanie dwa rodzaje klejów - twardy i miękki? Ktoś, coś?

Podobne wątki

  1. [E38] Jak wygląda E38 po 622.000 km
    Przez Banol w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 02-11-2012, 08:45
  2. [audio/video] Jak wygląda to radio?
    Przez Prosiak w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 12:10
  3. Jak wygląda Twój bagażnik? :D
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 17-04-2012, 21:49
  4. Tak wygląda mieszkanie fanatyka BMW
    Przez marek1132 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 21:43
  5. jak to wygląda?????
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 10-12-2008, 22:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •