Strona 40 z 83 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 825

Wątek: Witam wszystkich znalazłem e32 dla siebie

  1. #391
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    też się da zrobić to i na Helli
    Oczywiście, że się da. Przecież nikt nie napisał, że nie. Po prostu mija się to z celem, bo ten regenerowany też po jakimś czasie się wypali, bo to jednak plastik. Jak się domyślam, Luki po prostu chce koniecznie mieć napis Hella, a trwałość Boscha. Z drugiej strony - wiem, że po małej modyfikacji dasię przełożyć same szkła z Helli na lampę Boscha.

  2. #392
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock

    Post

    tylko ja mam lampy usa zupełnie inna konstrukcja z tyłu nie mam plastików tylko inne mocowanie żarówki nie wiem co tam było dokładnie, natomiast lampy usa będą polerowane szkła sam to będę robił, a depo by było i tak i tak na 2-3 sezony, chyba że tak mi się spodoba ze kupie ori black helle, ale 3500 to troszeczkę drogo ale znając mnie w tym albo przyszłym roku wpadły by ori helle black jeśli by front mi się spodobał z czarnymi lampami,

    plan na samo auto jest dość prosty
    - customowe nivo z tyłu aby zejść niżej o ok 3-4 cm
    - kierownica schnitzera z drewnem
    - ranty albo tylne 3.25 na przód i tył 4.25 alu albo radinox przód wtedy już 3.75 a tył 4.25-4.5 - natomiast wszystko się okaże jak nivo zejdzie do poziomu jaki chce by stało

    plastiki na wiosnę dojdą do pełnego blasku szarości a nie żółtaczki :) podsufitka na nowo obszyta, a podłoga tez przeze mnie jak i szare pasy wyprane bardzo dokładnie bo sam będę to robił, do tego polerka drewna przy zmianie biegów, na pewno one step polerka

    czy dużo czy mało ...taki mam plan i znając mnie szybko go zrealizuje

    najnowsze planowane zakupy za nie długo to nowa guma pedału bo są dostępne nówki to czemu nie dać nówki :) brakujące spinki pokrywy v8 oraz podszybia ze 2 sztuki kołków brakuje jedno z lewej i jedno z prawej, oraz na pewno kamizelki odblaskowe też aso te co są w kompletach po 2 szt w fajnym opakowaniu
    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 18-02-2020 o 15:28

  3. #393
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tuczi77 Zobacz posta
    Oczywiście, że się da. Przecież nikt nie napisał, że nie. Po prostu mija się to z celem, bo ten regenerowany też po jakimś czasie się wypali, bo to jednak plastik. Jak się domyślam, Luki po prostu chce koniecznie mieć napis Hella, a trwałość Boscha. Z drugiej strony - wiem, że po małej modyfikacji da się przełożyć same szkła z Helli na lampę Boscha.
    Na napisie mi nie zależało ;)
    Po prostu mam bmw z 87 roku i była tam Hella w dość dobrym stanie. Wiadomo plastiki były spalone, natomiast na drogowe nie trzeba było nic napylać i generalnie nie opłacało mi się szukać BOSCH używek dla samych odbłyśników z którymi i tak coś było by do zrobienia.

  4. #394
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Widzę że BH nieźle podrożało, tak lepiej niż... 2x... Za czasów jak jeszcze miałem E34, czyli około roku 2013-2014, to te lampy się dawało kupić bez problemu za 1600zł.

  5. #395
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Widzę że BH nieźle podrożało, tak lepiej niż... 2x... Za czasów jak jeszcze miałem E34, czyli około roku 2013-2014, to te lampy się dawało kupić bez problemu za 1600zł.
    Bo wtedy były jeszcze dostępne. Teraz w magazynach stan 0, więc Ci co sobie kupili na zapas (a są tacy) mogą teraz wystawiać za ceny abstrakcyjne.

  6. #396
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    dokladnie tak teraz jest jak by to było 1600 to juz by dawno były na aucie

  7. #397
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    dziś korzystając z okazji ze mam piękną pogodę auto umyte w tym podwozie, wysuszone, a dywany ori z aso wyprane mocną chemią, aby przywrócić im pierwotny kolor i teraz po wyczyszczeniu jest idealnie :) i szczerze nawet bardziej mi się podobają niż przedtem chociaż nie jest to strzyżony welur jak w większości wersji eu to jednak jest to ori aso na usa wiec...będą na polce leżały sobie :)

    oraz został spisany stan braków spinek itd..auto idzie do garażu dziś i wyjedzie pewnie w połowie kwietnia wiec nie będzie już tak mocnego spamu zdjęciami :)



  8. #398
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    762
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Jak auto ma być dalej robione zgodnie ze sztuką to tylko ori BH. Nawet jeżeli będą po regeneracji. Podsufitkę bedziesz robić w kolorze OEM, czy idziesz w ciemniejszy odcień? Do tego jasnego środka ciemny szary, lub czarny wg mnie ładnie siądzie.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  9. #399
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    czarna do niczego nie pasuje była by jedynym elementem nawet drewno mam przecież jasne...wiec na pewno nie czarna, raczej bym chciał kolor oem żeby jasne było wnętrze tym bardziej ze drewno np przy lewarku będę polerował itd żeby było bardziej błyszczące, jak bym miał czarny lakier i czarne wnętrze to by szła w czarną podsufitkę wtedy a tak im bliżej ori tym lepiej

    a co do świateł mam jedne helle mogły by iść do przeróbki, ale koszt przerobienia to ok 300? a i tak jedne długie są bardzo słabe bo szkło było pęknięte i się zakurzyło w środku, natomiast brać inne ?no nie wiem dlatego bardziej bym chciał na depo zobaczyć co z niego wyjdzie a i tak i tak wole ori usa, zmiana co jakiś czas by nie była by zła ale..
    zmiana świateł nie wiem czy wyjdzie bo mam żarówki hb4 a w eu sa inne, można by było robić adaptery..ale po co skoro usa też sa lux dlatego tego nie robię...ale chodzi to po głowie...
    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 20-02-2020 o 11:32

  10. #400
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Witek, regeneracja polega na tym, że lampy zostaną rozebrane/rozklejone, szkła wyczyszczone i wypolerowane, odbłyśniki naprawione i napylone na nowo, a następnie zostanie to wszystko złożone na nowo i jeśli dołożysz do tego nowe kołki i pozostałe elementy to dostaniesz niby stare lampy, ale działające i wyglądające jak nowe. Depo naprawdę nie kupuj, bo to wyrzucanie hajsu w błoto. Kup ori BH i zregeneruj, a adaptery zrobisz sobie sam: wtyczka + gniazdo + 10cm przewodów.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 20-02-2020 o 11:52

Podobne wątki

  1. Przeglądając znalazłem
    Przez shampoo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 18:02
  2. [E32] Witam przedstawiam siebie i moje kochane e32
    Przez iPrezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 20:59
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 22:50
  4. znalazłem E38 na Polskie drogi
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 22:31
  5. Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 17:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •