Strona 37 z 83 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 829

Wątek: Witam wszystkich znalazłem e32 dla siebie

  1. #361
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    a co jest jeszcze rarem w e32 ?
    Wszystko co można rzadko spotkać: lodówka, elektryczna kolumna kierownicza, Xenon, soft close, skórzane osłony słupka B, sterowanie w tylnym podłokietniku, stoliki na oparciach foteli.

    Z małych dodatków można by wymienić np. drewnianą rączkę ręcznego, trzeci stop, gaśnica pod fotelem, lusterko fotochrom.
    Ostatnio edytowane przez tequila1909 ; 11-02-2020 o 11:23
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #362
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Ludzie, leczcie się z tego pierdolca. Wszystko co uchodzi za rare to musowo mieć. Jak posążek z kału na maskę byłby rare, to też byście kupili? Potrzebne, niepotrzebne, ładne czy brzydkie, ale rare, to musi być. Jak coś jest ładne, przydatne, to tak. Ale nie aby mieć.

  3. #363
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    now wlasnie nowki sztuki juz nie ma dostepnej, ani tacki tez ;/...
    To ja mam inne informacje w takim razie, bo numer tego pojemnika na monety jest dostępny z czasem dostawy 3-4dni.
    Podobnie z tacką konsoli centralnej (nr 82119413236), również 3-4 dni, koszt jakieś 130pln.
    Do smaczków można zaliczyć również np. Kanister w koło zapasowe, 9L.

    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    Ludzie, leczcie się z tego pierdolca...
    Coś się tak zagotował?
    Kto tu wspomniał półsłowem o kupowaniu czegokolwiek, lub, że jak coś jest rare to trzeba mieć? To raz.
    A dwa, pomijając fakt przydatności, bo to indywidualna rzecz, kto bogatemu zabroni kupić coś co ma tylko wyglądać i służyć do niczego?
    Także idź do sklepu, kup sznikersa i daj ludziom żyć wg ich rozumu.

  4. #364
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Wszystko co można rzadko spotkać: lodówka, elektryczna kolumna kierownicza, Xenon, soft close, skórzane osłony słupka B, sterowanie w tylnym podłokietniku, stoliki na oparciach foteli.

    Z małych dodatków można by wymienić np. drewnianą rączkę ręcznego, trzeci stop, gaśnica pod fotelem, lusterko fotochrom.
    skórzany slupek b mam, fotochrom mam, elektryczna kolumnę mam, 3 światło stop też mam
    co do high line to wiadomo ze lodowki brak i sterowania podlokietnika, ani stoliczkow

    soft close myślę nad tym by dołożyć bo tego nie mam, gaśnicy nie dołożę bo nie ma w aso już części bo od razu chciałem kupić, drewniany ręczny i kiere chętnie bym przytulił ale ac schnitzera bo nardi jakoś jeszcze do mnie nie przemawia

    co do tego czy te części są dostępne to watpie bo mam wgląd w stany magazynowe aso w polsce i de, chyba ze coś ktoś ma na magazynie własnym np


    https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/p...413236-schowek

    pytanie czy maja :d bo mieli np galke biegow i do tej pory echo w odpowiedzi tak samo plastiki foteli :D

    a dziś parę zdj z blenda i rejka usa, blenda to jest prototyp wiec nie jest gładka tylko ma wzery itd





    plastik finalnie wyszedł tak



    na monety


  5. #365
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,646
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    ...gaśnicy nie dołożę bo nie ma w aso już części bo od razu chciałem kupić...co do tego czy te części są dostępne to watpie bo mam wgląd w stany magazynowe aso w polsce i de, chyba ze coś ktoś ma na magazynie własnym np...
    pytanie czy maja :d bo mieli np galke biegow i do tej pory echo w odpowiedzi tak samo plastiki foteli :D...
    Musisz wyjść poza schematy :D Start think out of the box.
    Gaśnicę pod fotel kierowcy spokojnie dołożysz, trzeba właśnie wyjść poza utarte szlaki.
    Zerknij w mojego ex bloga. Znajdziesz tam odpowiedź w kwestii m.in. gaśnicy, która już za moich czasów posiadania e32 była niedostępna do tego modelu, a jednak dałem radę ją dołożyć.
    Co do wspomnianego schowka przy lewarku miałem na myśli zapasy magazynowe, a nie domowe piwnice.
    Jeżeli chcesz mogę pomóc zaopatrzyć Ci się w ten gadżet. Sprawdzimy system dystrybucji, bo sam jestem ciekaw czemu są takie sprzeczności w informacji nt dostępności.

  6. #366
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Musisz wyjść poza schematy :D Start think out of the box.
    Gaśnicę pod fotel kierowcy spokojnie dołożysz, trzeba właśnie wyjść poza utarte szlaki.
    Zerknij w mojego ex bloga. Znajdziesz tam odpowiedź w kwestii m.in. gaśnicy, która już za moich czasów posiadania e32 była niedostępna do tego modelu, a jednak dałem radę ją dołożyć.
    Co do wspomnianego schowka przy lewarku miałem na myśli zapasy magazynowe, a nie domowe piwnice.
    Jeżeli chcesz mogę pomóc zaopatrzyć Ci się w ten gadżet. Sprawdzimy system dystrybucji, bo sam jestem ciekaw czemu są takie sprzeczności w informacji nt dostępności.
    akurat schowek mi sie nie podoba bo mam jasne wnetrze z orzechem wiec by to pasowało jak swini...ale szukam innych gadzetow, a np schowek na monety przez przypadek odkryłem bo nie zagadałem w ten schowek

  7. #367
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    co do high line to wiadomo ze lodowki brak i sterowania podlokietnika, ani stoliczkow
    To nie są opcje, które były tylko w HL'u
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  8. #368
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    To nie są opcje, które były tylko w HL'u
    tak wiem ze były w innych wersjach ale np lodowki w silbergrau hell nie widzialem jeszcze, sterowanie wiadomo mozna by było dołozyc, mam nawet pdf z gratami do montazu od a do z opisanymi

    swoja droga dziś odkryłem też ze w mojej wersji sa inne tyły lamp, ciekawe czy wtyczki pasuja do eu ale na 90% tak

    a co do dywanow na 100% sa to oryginalne dywny bmw aso na usa mam tu nawet zdj z tej samej konfiguracji

    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 11-02-2020 o 16:04

  9. #369
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie

    Post

    Generalnie trochę cierpliwości i szczęścia i można znaleźć pewne rzeczy ;)


  10. #370
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    skórzany slupek b mam, fotochrom mam, elektryczna kolumnę mam, 3 światło stop też mam
    Słupek B masz, bo masz Volleder, który tak samo jak elektryczna kolumna i 3 stop były standardem na US ;)

    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    a co do dywanow na 100% sa to oryginalne dywny bmw aso na usa mam tu nawet zdj z tej samej konfiguracji
    Teza równie śmiała co bezpodstawna. To że masz takie zdjęcie znaczy tylko tyle, że ktoś inny też sobie takie dywany kupił i zrobił im zdjęcie w środku auta. Ja wielkorotnie widziałem zdjęcia z dywanami perskimi w E32, ale nie odważyłbym się twierdzić, że to wersja dywaników na Niemcy

Podobne wątki

  1. Przeglądając znalazłem
    Przez shampoo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 17:02
  2. [E32] Witam przedstawiam siebie i moje kochane e32
    Przez iPrezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 19:59
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 21:50
  4. znalazłem E38 na Polskie drogi
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 21:31
  5. Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •