Strona 58 z 83 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 825

Wątek: Witam wszystkich znalazłem e32 dla siebie

  1. #571
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    no i wpadł x-pipe za katalizatory bo po prostu zaczęły się sypać, obecnie jest decat i reszta seria, program jest od Adamo Motorsport bez sond więc nawet ich nie montowaliśmy

    A jak z dźwiękiem w kabinie podczas jazdy, nie jest głośniej?

  2. #572
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    Cytat Zamieszczone przez LukiPL Zobacz posta
    A jak z dźwiękiem w kabinie podczas jazdy, nie jest głośniej?
    szczerze ? dźwięk się tak minimalnie zmienił że wszyscy są w szoku że tak mała zmiana jest każdy się spodziewał głośniej i innych ekscesów a tu jest prawie tak samo jak było no jakaś różnica jest ale głośniejszy jest silnik od wydechu :)

  3. #573
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LukiPL
    Dołączył
    Jan 2018
    Posty
    270
    BMW
    Bmw E32 3.5 1991 i 3.0 1987
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    szczerze ? dźwięk się tak minimalnie zmienił że wszyscy są w szoku że tak mała zmiana jest każdy się spodziewał głośniej i innych ekscesów a tu jest prawie tak samo jak było no jakaś różnica jest ale głośniejszy jest silnik od wydechu :)
    No to świetnie wyszło :) Dopytuje bo ja mam bardzo głośno w kabinie dzięki strumienicy i jestem coraz bardziej przekonany aby też wrzucić x-pipe. Kusi mnie aby przetestować h-pipe ale do R6 chyba nie jest to dobry pomysł :)

  4. #574
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    dziś odbyła się sesja e32 usdm i eu :) dwa oddzielne style ale jak ciekawe mała zapowiedz :) Z avecezarave :)




  5. #575
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    powoli idzie z racji chrztów i wesel ale trochę pospamuje bo potem już sen zimowy**następna*będzie*już duża galeria !*





  6. #576
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Poszło na FB ;)

  7. #577
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    panowie szukam info odnośnie skrzyni biegów i pracy trybu sport którego nie mam tylko mam A i zimowy tryb a sport włącza się jak jest na 4 tylko nie wiem czy wtedy są 4 biegi? Szukam info odnośnie asg w e32 ale to było tego dość mało nawet jak na usa, bo w innych wariantach jest tryb S i A a u mnie Zima i A

    oraz mam pytanie o telefon mam specyfikacje usa i nigdzie nie widzę aby wsadzić kartę pamięci a telefon przy nacisnieniu kropki tylko się kontrolki pokazują i nic się nie dzieje a no i przy kropce słychać pikniecie w głośnikach
    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 18-09-2020 o 14:22

  8. #578
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok

    Post

    Jest taki przycisk przesuwany, u mnie to tam Jest ECO SPORT i M - jak manual? Ale nie wiem jak ten niby manual powinien działać. Sport się włącza przyciskiem, a nie jakoś tak że po osiągnięciu danego biegu. To się nie bardzo kupy trzymało by
    Ostatnio edytowane przez bombel89 ; 18-09-2020 o 15:13

  9. #579
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Wydaje mi się, że wersje na USA nie miały w ogóle tej opcji "S". Odnośnie telefonu to o ile mnie pamięć nie myli to centralka jest w bagażniku i to tam wkładasz kartę.. Pewności jednak nie mam.

  10. #580
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    A instrukcję masz do tego auta? Tam poczytaj nt. biegów.
    Cytat Zamieszczone przez shogun
    the cars with the transmission switch that reads A/M...are put into the S (sport mode) by pulling the gear select lever back to 4 (in the 740i/il) or 3 in the 750/735iLs. The S will illuminate in the instrument cluster display as well.

    These cars go into the manual M mode just like yours...except the 740i/iL has an * instead of an M to indicate "winter mode". Winter mode operates basically the same as "manual" mode. To get out of manual mode...the drivers has to move the switch back to A (automatic/economy) mode or move the gear select lever back to D to get out of "sport mode".
    that switch is in 93-94 E32s. You are correct in that the " * " is for the winter mode ( like the "M" [manual] mode) on the E32s with the "S E M" & "A M" switches.

    With the switch in the winter mode...you should be starting off in a higher gear (like 2nd or 3rd) with elongated upshifts. If the gear selector is moved back to one of the numbered selections (3, 2, 1) the transmission should start in that gear and remain there with no upshifts/downshifts. This is for driving on snow/ice covered roads and is supposed to help with traction by allowing your car to "torque" up to prevent wheel spin & give more traction. (read the owners manual for the correct instruction...I may not be totally correct...going from my sketchy memory)...
    ŹRÓDŁO

Podobne wątki

  1. Przeglądając znalazłem
    Przez shampoo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 18:02
  2. [E32] Witam przedstawiam siebie i moje kochane e32
    Przez iPrezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 20:59
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 22:50
  4. znalazłem E38 na Polskie drogi
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 22:31
  5. Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 17:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •