Strona 35 z 84 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 844

Wątek: Witam wszystkich znalazłem e32 dla siebie

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Tak jak Ci pisałem wcześniej. Sprawdź jeszcze dodatkowo dysze, które nie wymieniłeś lub uważasz, że były wymieniane. Najlepiej ze zdjętym zderzakiem. Pompkę możesz podpinać na krótko. Ten układ nie zadziała poprawnie jak jeden z elementów układanki będzie wadliwy, zatkany, nieszczelny. Co do krućców to mogły się ułamać podczas zdejmowania zderzaka lub ze starości- auto ma już prawie 30 lat i zmęczenie materiałów będzie się pojawiać. Pompkę polecam Ci zakupić nową.

    Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
    a wiesz jak wyregulowac dysze ? bo przyszla mi lewa a potrzebuje prawa a w aso widnieje tylko jeden numer dyszy i jest odnosnik montaz patrz instrukcja naprawcza



    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 02-02-2020 o 11:34

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    777
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Cytat Zamieszczone przez Witboy Zobacz posta
    a wiesz jak wyregulowac dysze ? bo przyszla mi lewa a potrzebuje prawa a w aso widnieje tylko jeden numer dyszy i jest odnosnik montaz patrz instrukcja naprawcza
    Cytat Zamieszczone przez motobiker Zobacz posta
    Prawa i lewa dysza jest taka sama. Chodzi Ci o regulację kąta psikania dyszy? Jeśli tak to delikatnie poruszaj główkami dyszy, one są ruchome.
    Dokładnie. Możesz twardą igłę wsadzić w otwór dyszy po uprzednim rozgrzaniem plastiku (np w bardzo gorącej wodzie) i delikatnie starać się przesunąć, obrócić w odpowiednim kierunku. Mowa oczywiście o nowych elementach. Ja tak zrobiłem regulację. Jak spryskiwacze halogenów? Działają?
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 02-02-2020 o 11:47

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    same przewody ok, sprawdzałem własnie ze zdjętym zderzakiem, same końcówki mam nowe czyli dysze i zaworki są nowe, przewody a bardziej opaski te zaciskowe prawie nie trzymały, i na wężu myślałem ze puszczało bo z tamtond było mokro, a końcówki od pompki dosłownie się rozleciały najpierw jedna potem druga u końca, skrachciał plastik i stał się łamliwy, wszystkie obejmki będą nowe i pompkę właśnie zamówię w poniedziałek na nówkę

  4. #4
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Co Ty masz z tym "efektem Kalifornii"? We wszystkich autach plastiki po prawie 30 latach się rozpadają, więc Twoje to nie jest żaden wyjątek. Na pocieszenie powiem, że czeka Cię jeszcze ułamany górny króciec chłodnicy i ułamany króciec pompki EZ. Udanej zabawy ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    no oglądałem sporo aut przed kupnem e32 w tym prosiaka 928 czy 944 turbo czy mb sec wszystko usa i często texas czy floryda california, wszystkie plastiki miały takie ze się rozsypywały w dłoniach, u mnie tak źle nie jest, ale jak widać nie wszędzie, co do chłodnicy to jest nowa tak jak i wisko jest helli a chłodnica nie pamiętam

    a co to pompka ez ? elektrozaworow? jak na razie jest ok :) ale wiem ze to przypdałość e32 i e34 :)

    dysza po prostu sika jak na lewy reflektor czyli patrzac od strony przodu w prawo a ma w lewo czyli w stronę pobocza a sika w stronę nerek tzn sikała przed rozwaleniem pompki :D a halo tez działaja, ale wszystko sie zj...jak woda sikała tylko z jednego przewodu ;/ bo ten króciec wszystko sp... ;/
    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 02-02-2020 o 11:53

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Prawa i lewa dysza jest taka sama. Chodzi Ci o regulację kąta psikania dyszy? Jeśli tak to delikatnie poruszaj główkami dyszy, one są ruchome.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    dziś zamówiłem nowa gumkę do zbiorniczka montującą pompkę i nowa pompkę z aso, a co do dyszy to klękajcie narody, dopiero jak wyszła dysza ta sama koncoweczka rozpryskująca to wtedy wyszła sama główka i mogłem ustawić tą dysze żeby zmienić kierunek psikania i wsunąć główkę i potem końcówkę dyszy, igła to ni chu chu...3-4 sztuki złamane i parę agrafek i spinaczy wygięte w chińskie s, do tego wszystkie opaski obok zbiorniczków i w zderzaku zmieniam na skręcane a nie te zaciskowe, znając życie aso ma jakiś przyrząd do tego

    a no i dziś 1 warstwa chemii na plastiki z tyłu juz praktycznie jest to co bym chciał a slonca bylo ze 3 godziny tylko wiec na dworzu od 9 do 13 i efekt moze jeszcze jak by jutro było sloneczko dam na 3-4 godzinki :



    i dodam jeszcze zdj przed

    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 03-02-2020 o 17:19

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    jeden plastik zewnętrzny od strony pasażera od zewnątrz ten duży już zdjęty a tył przy kanapie już zamontowany, niestety nie ma słońca a to ono sprawia ze chemia zaczyna działać a bardziej promienie uv ale może kupie taśmę led i będę działać okaże się,

    co do sprysków dziś zamontowałem pompkę, pięknie już wszystko działa, natomiast dysze halogenów nie maja końcówek i nie leja natomiast zaworki są ok wiec dysze halogenów będą do kupienia ale to w przyszłym mc bo koszty obecnego ogarnięcia sprysków troszkę nadszarpnęły $$$ na mody :d

    największy wooow jest po wsadzeniu tylnych plastików wyglądają jak milion $$$ więc się nie mogę doczekać przednich odnowionych, na wiosnę czeka jeszcze pranie wnętrza a bardziej dywanów i pasów i np polerowanie drewna obok lewarka biegów




  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    544
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    dziś po ok 5 godzinkach wyszło już nie najgorzej jeszcze prześwity zostały tam gdzie więcej było kremu i trzeba powtórkę zrobić ze dwa trzy razy, ale patrząc na pogodę za oknem wstrzymam się chyba do wiosny

    stronę kierowcy wsadziłem ok 12 czyli słonecznie było ok 2 godzin i jest z odcień żółciejszy i był bardziej żółty wiec na pewno z 2-3 razy powtórkę by trzeba było zrobić, ale patrząc na górne zdj jak to wyglądało jest dzień a noc a plastik od pasażera z raz myślę ze powtórkę by trzeba było tak od 8 rano do 14






  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Co to za krem? Ywstarczy że plastik umyty i wystawiony nasmarowany na promienie UV tak?

Podobne wątki

  1. Przeglądając znalazłem
    Przez shampoo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 17:02
  2. [E32] Witam przedstawiam siebie i moje kochane e32
    Przez iPrezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 19:59
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 21:50
  4. znalazłem E38 na Polskie drogi
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 21:31
  5. Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •