Strona 4 z 83 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 829

Wątek: Witam wszystkich znalazłem e32 dla siebie

  1. #31
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC

    Post

    Bardzo fajna E32
    Niech się sprawuje.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Ładnie wygląda. Widzę też że fotki dobre :) Rób, rób :) Dobra pamiątka.

    PS. Jakoś wszyscy swoje galerie ciągną w wątkach powitalnych. Powinien być dział galerii i podział na generacje.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    to fakt takie galerie by były przejrzyste dział nasze auta i podgrupy na modele ale to już wiadomo co forum to co innego....ale mnie to akurat bardzo zdziwiło, same zdjęcia na szybko mgła okrutna auto mokre od mgły, ale coś tam było zaczynam powoli z nią już od jutra działać tzn najpierw mechanika potem podsufitka dziś ogarniałem zaślepkę airbaga podkleiłem i myślę ze będzie ok bo moja od słońca się odkleiła od tej blachy

    co do innych bzdetów do igły własnie nowe dywaniki bo te maja dziwny odcień i mi się nie podobają, gleba przód tylko nie wiem czy te springi ap sa spoko i czy nie siadzie za ostro bo chciałbym by był niżej jak jest ale żeby komfort nie zrobił się taczki, ma być wygodnie no i drobnostki np wybielenie zżółkniętych od słońca plastików, zobaczę co uda się ogarnąć wybielaniem bo mega zżółkły, bo u mnie plastiki jasne plus szara deska i szary dywan

  4. #34
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Z tym działem Blogi to nie mam pojęcia o co chodzi, powinieneś mieć normalnie dostęp. Odnośnie sprężyn to albo sam przód AP -40, ale zestaw Eibach'a -20/20 i regulacja NIVO.

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Apropo AP, to zestaw nazywa się -40/00 i dotyczy tylko przednich sprężyn, a nie kompletu - para przednia z obniżeniem i tylne standardowe.

    Tak czy inaczej to po tylu latach masz i tak wszystko do wymiany włącznie z amortyzatorami. A badanie techniczne i pomiar sprawności amortyzatora, to bajka. Pokazuje tylko sumę luzów. Po wyjęciu amorka zobaczysz ile jest wart :) Także kupuj od razu komplet. Jak ja pozmieniałem wszystko, to mi jak gokart auto chodzi na zakrętach :D

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    tylko ze jak wymieniać to ja od razu bym gwint dał i po krzyku ten mts gold jest chwalony bo można regulować obydwie lagi sprężyn przez co można sobie ostawić albo większy komfort albo większy beton i to mocno za tym przemawia ale tylko te spawanie lagi....a cena 2200 z camberami ...ale wtedy coś z felg by się przydało ale bbs rs to cena kosmos pytanie co z jakością podróbek bo wiele osób jeździ i sobie chwali..

    https://allegro.pl/oferta/felgi-17-5...e61-8532954026

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Jak jeździsz bulwarowo, od przypadku do przypadku z prędkościami poniżej 50, to na pewno nic Ci się nie stanie. Jak lubisz polatać po autostradach w dobrym tempie, to się już trzeba zastanowić i poanalizować takie felgi.

    Co do gwintu, to jedyne słuszne rozwiązanie to kupić drugie lagi i wtedy cokolwiek wspawywać. A ori niech zostanie. Jednak... Mts? Really? To marne wykonanie, zardzewieją te gwinty po sezonie i chu...z takiego gwintu. Kolega miał AP gwintowane w e#9 i też mu zardzewiało i ma tyle gwintu. Teraz auto skręcone na maks, upośledzone i cześć...

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    tylko u mnie kwestia jest taka ze auto w sezonie zrobi z 3-4 tys km mysle ze moze mniej :) wiec bardziej bedzie stało dlatego wole same springi a felgi w sumie to bardziej s37 albo bbs rc :)

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Do szerokiej to w miarę S37 będą pasować. Do wąskiej średnio. Jeszcze kwestia koloru. Do jednych mniej, do drugich bardziej pasują. Ja zakłądałem u siebie i było średnio. Niby lux, ale nie do końca to. Za to w uczernionej, szerokiej shadow, siwej/szarej Kucharza, wyglądało super.

    Co do amorków, to ostrzegam Cię. Jak rozmontujesz, to się może okazać, że amorek wciśniesz i nie wyjdzie. Ja tak miałem. Żebyś widział minę kumpla który to widział, a mnie namawiał na same sprężyny, bo zakładał, że amor na pewno git :D No i czy to ma sens, montowanie tego z powrotem? Całkowiecie niesprawne. Całość opiera się na sprężynie. Odpowiedź sobie sam.Musisz być na to gotowy. Ale życzę aby było git.

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    535
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock


    wg mnie jest sztos na s37 i black helli wiadomo ze juz nie jest oem ale felgi i swiatła akurat najszybciej da rade zmienic :) zawsze mozna zostawic stare i swiatła i felgi :) na podmianki :)

Podobne wątki

  1. Przeglądając znalazłem
    Przez shampoo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 17:02
  2. [E32] Witam przedstawiam siebie i moje kochane e32
    Przez iPrezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 19:59
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 21:50
  4. znalazłem E38 na Polskie drogi
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 21:31
  5. Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •