Strona 3 z 83 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 825

Wątek: Witam wszystkich znalazłem e32 dla siebie

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Witboy, na litość boską... Błagam, używaj interpunkcji i polskich znaków, bo się czytać nie da. I się zastanawiać trzeba o co chodzi. I edytuj posty ;)
    Napisz jeszcze raz o tej podłodze i blachach i zagniotce po polsku. Najlepiej wrzuć foty podłogi bagażnika. Ciekawi mnie to.

    Jak Ci pasuje, super :) Jak auto z Kaliforni, to i powinno mieć mniej rdzy. Bardziej mnie martwi to co pogięte po stłuczce, na ile to poważne. Różnice USA a EU czasami są znaczne, potrafią uprzykrzyć życie.
    Jak nie tajemnica to za ile poszła?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    759
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Szczur, nie szczur, wóz i tak jest spoko. A i został odświeżony odpowiednio jak większość E32 nawet na tym forum, więc po co bić pianę...? I tak jak sam piszesz, w pseudo igiełkach założenie ładnego koła nie zastąpi faktycznego stanu blacharskiego.

    Powodzenia w dalszym użytkowaniu!
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 23-10-2019 o 13:39

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    powiem tak rdzy nie ma nigdzie nawet na łączeniu progu tam gdzie schodzi nakładka i jest ten zgrzew, dosłownie zerooo rdzy inaczej bym jej nie kupił, bo faktycznie była to jedna z droższych, mechanikę te bzdety już na piątek ustawiłem do zrobienia, maska odskakuje tak mocno ze aż prawie ja wyrywa tylko te skory wiadomo były malowane ale... to auto na weekendy wiec mi to nie przeszkadza
    same dodatki tzn klamki podkładki ranty gumowe drzwi są w stanie praktycznie nówka, reszta plastików też dlatego własnie ona się znalazła u mnie :)

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    akurat podkładki pod klamki wymieniał, z tego co opisywał. Ja też u siebie wymieniałem. Niestety jakieś zamienniki, i pomimo braku ekspozycji słonecznej, bo auto stoi w garażu i służy na ogół za zbieracz kurzu, nie wyglądają już tak slodko. Ranty brałem w ASO, także są lux :P

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    co do blacharki :



    niestety oslona airbag nie dostepna w aso ;/

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Wszystko git. To świetnie. Bo załamanie na błotniku wyglądało trochę grożnie. Pocieszę Cię że z osłoną AIRbagu też walczyłem u siebie z mizernym skutkiem. Próbowałem opalarką prostować brzegi. Trochę pomogło, ale skurkowaństwo wróciło. A jest nawet gorsza niż u Ciebie. Pewnie beżowa jest delikatniejsza.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    te załamanie to był brud od stania, ogólnie ta zagniotka jest super wyciągnięta spod lampy, i pomalowana nawet od środka epoksydem, tak jak mówiłem ja tej sztuki bym nie kopił gdyby nie stan blach i podłogi, gdzie nawet nalotu rdzy nie ma, zresztą to auto w deszcz nie będzie jeździć, teraz tylko parę dni będzie jeździła aby ja ogarnąć tzn wycieki i podsufitkę itd a potem już tylko ciepły garaż i byle do wiosny, jeszcze nowe dywaniki bo tych kolor mi sie nie podoba :) i jeden tylny głośnik hifi bo charczy :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    529
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock

    Post











    parę fotek z dziś nie wiem czemu nie mogę przeglądać blogi użytkowników ;/ bo bym założył swój temat odnośnie tego auta :)

    najbardziej się bije z myślami czy zostawić przód jak jest czy np dać te springi na sam przód

    https://allegro.pl/oferta/sprezyny-o...7-1-8458053323

    bo bym od razu zamówił gwint od mts gold ale skoro nivo sprawne to szkoda....

    bo po głowie mi chodzi o takie coś...gleba przód styling 37 i czarne lampy przód...

    Ostatnio edytowane przez Witboy ; 01-11-2019 o 21:26

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Jeśli Nivo działa bez problemu to bym zostawił. Nie wiele sztuk z tym zawieszeniem zostało, większość przerobiona już na zwykłe zawieszenie. Ogólnie bardzo ładna, ale springi obniżające na przód by się przydały, o wiele lepiej zyska na wyglądzie. Powodzenia.

  10. #30
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,644
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Lać paliwo i cieszyć się z jazdy. Szerokości.

Podobne wątki

  1. Przeglądając znalazłem
    Przez shampoo w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-08-2014, 18:02
  2. [E32] Witam przedstawiam siebie i moje kochane e32
    Przez iPrezes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 20:59
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 22:50
  4. znalazłem E38 na Polskie drogi
    Przez krabi_one w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 07-04-2009, 22:31
  5. Znalazłem swoje pierwsze E38 na allegro :)
    Przez Aldik w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 17:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •