Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: BMW E38 740i 4.4 z Japonii

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ja osobiście bym się nie przejmował tym, że stał 2 lata przy takim małym przebiegu. Jak wcześniej pisałem zrobisz porządny serwis na start w tym wymianę oleju w ASB i będziesz zadowolony. Jeśli się je właściwie serwisuje to E38 są na prawdę niezawodnymi autami więc mechanika będziesz odwiedzał raczej na rutynowe przeglądy. Osobną kwestią jast cena tego egzemplarza. Nie ukrywam, że cena do małych nie należy i osobiście jak miałbym wydać tyle kasy to żal by mi było jezdzić tym na co dzień i np. w zimę. Takie auto raczej stawia się w garażu i jezdzi w letnie weekendy a na daily kupuje coś innego. No ale każdy ma inne podejście. ;) Uważam, że za 25-35k również można kupić bardzo zadbany egzemplarz tyle tylko, że raczej nie będzie miał 100 tyś km przebiegu tylko minimum 250-300. Ale to i tak nie są duże przebiegi dla tego auta więc się nie martw. Jeśli ktoś dbał o auto to zrobisz drugie tyle. Ja mam w swoim 330 tyś i sądzę że moje auto nie jezdzi gorzej od tego z Japonii ;)
    A jak auta które już widziałeś. Któryś był warty zainteresowania?
    Ostatnio edytowane przez Słowik ; 17-10-2019 o 12:41

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    492
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    Post

    Jeśłi chcesz auto do jazdy to kup taki za 17 tys. w przyzwoitym stanie. Troche pojezdzisz, nabierzesz dystansu i rozumu, zauroczenie minie, może coś naprawisz i będziesz się cieszył że auto przyzwoicie jeżdzi, a ty nie wtopiłeś dużej kasy. Wydawanie 40 tys. zł to jakieś nieporozumienie, handlarze wykorzystują rynek i modę na "nowe auto z japoni", trafia się jeleń to go skubią.
    Dziś detailing aut jest bardzo rowninięty. Zobacz w necie jak sie pierze auta, silniki, maluje skórę. Auto wychodzi jak nowe. Przebieg też trzeba dostosować do nowych warunków wizualnych. Czasem kupuje się nową kierownicę, nakładki na pedały, listwy przyprogowe, maluje zderzaki, czyści lampy. Za 2 tyś auto jest jak nowe. Sam kupiłem kiedyś takiego ananasa - wtopa życia, na szczęście szybko pojawił się kolejny napaleniec, który przyjechał z miernikiem lakieru i trzema "ekspertami od bmw" - wszędzie patrzyli tylko nie tam gdzie trzeba. Takie życie. Słuchaj starego - im mniej wydasz tym mniej stracisz, a zachciankę zaspokoisz.

    EDIT:Coś sie zrobilo z kodowaniem polskich znakow. To nie ja.

  3. #23
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Sławomir Zobacz posta
    Jeśli chce się czegoś konkretnego dowiedzieć o aucie, to trzeba go zobaczyć i ocenić, najlepiej z kimś, kto ma pojęcie. Ja korzystałem z usług Bimmer Check i za parę stówek koleś podjechał, porobił zdjęcia, ja się nawet pojawić na miejscu nie musiałem, a raport dostałem super szczegółowy i pomimo, że beemkami jeżdżę od kilkunastu lat to w życiu bym tego nie zobaczył co on. Serio, 100x lepsza metoda niż pytanie na forum, a takich speców jest więcej, choć ten akurat specjalizuje się w BMW co jest plusem dla mnie.
    Ja tez jestem takim specem i w razie potrzeby moge podjechac obejrzec dana beemke i zrobic raport przedzakupowy
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Podobne wątki

  1. [E38] 740 m sport z Japonii
    Przez Przemo_7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 16-09-2018, 21:20
  2. E38 z Japonii radio
    Przez boria w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-05-2016, 08:03
  3. Opuszczone samochody w Japonii
    Przez Hermesso w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 14:39
  4. [E38] 740 Hamann z Japonii od Mr.Q
    Przez mcqbis w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-03-2014, 21:43
  5. Auta importowane z Japonii -niskie przebiegi.
    Przez Jakub w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-11-2011, 16:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •