Wychodzi na to, że to ostatnie BMW z V12 pod maską. W kolejnej generacji już tego silnika nie będzie :(
Super jest! Przedlift wyjątkowo bardziej mi się podoba niż polift.
Wychodzi na to, że to ostatnie BMW z V12 pod maską. W kolejnej generacji już tego silnika nie będzie :(
Super jest! Przedlift wyjątkowo bardziej mi się podoba niż polift.
Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
lecz jest celem samym w sobie.
https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/