Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sekrety edukacji muzycznej

  1. #1
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań

    Post Sekrety edukacji muzycznej

    Z wielką przyjemnością przekazuję Państwu link do filmu - dokumentu
    pt.: SEKRETY EDUKACJI MUZYCZNEJ wyprodukowanego dzięki Lubańskiemu Stowarzyszeniu Miłośników Akordeonu.
    Film przeznaczony jest do publikacji na stronach szkół muzycznych oraz podstawowych, aby dotrzeć z przesłaniem do rodziców dzieci, które zaczynają swoją edukację, lub również uczęszczają do klas starszych.
    Film stworzony został dzięki staraniom i osobistym zaangażowaniu Przedstawiciela Stowarzyszenia, Wiesława Karczewskiego, który w przypadku pozytywnej oceny z Państwa strony prosi o polubienia i udostępnianie dalej.

    Z wyrazami szacunku:
    Wiesław Karczewski.

    Link do filmu:

    https://www.facebook.com/38087652590...dmin_todo_tour

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Słuchajcie to mój pierwszy profesjonalny film - dokument.
    Porusza bardzo ważna kwestię: Co możemy zrobić żeby mieć w przyszłości mądre społeczeństwo?
    Społeczeństwo, które jest na tyle światłe, żeby nie dać sobą manipulować jak stado bezmyślnych owiec. Moim zdaniem dzieciom trzeba pomóc w przyswajaniu wiedzy a edukacja muzyczna to jeden z możliwych sposobów.
    Kochani udostępniajcie moje przesłanie dalej, nie robimy tego dla siebie tylko dla naszych dzieci...

    Ciekawostka: film opublikowałem pięć dni temu i jetem mega wstrząśnięty bo liczba odbiorców zaraz przekroczy 10 tysięcy osób!!!
    Ostatnio edytowane przez Wiesław ; 08-10-2019 o 18:33

  3. #3
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Wiesław, gratulacje! Kawał dobrej roboty! :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Wiesław, sama prawda my to wiemy i nie bez powodu moje dzieci skończyły lub chodzą dalej do szkoły muzycznej Wszystkim polecam szkołę muzyczną dla swojego dziecka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •