Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: regeneracja amorkow

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    23
    BMW
    740d xdrive 2011r.
    Skąd
    Wrocław
    Ja regenerowałem u nich. Po 15 miesiącach, czyli po upływie gwarancji, zaczęły się pocić olejem i szlag je i mnie trafił. Nie wiem czy miałem pecha , czy po prostu taki jest sens zabawy w regenerację amorów z EDC. Dobrze by było właśnie, żeby inni forumowicze, którzy także bawili się w regenerację amorów z EDC, dali znać jak to u nich wyglądało w dłuższym okresie eksploatacji.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ventola
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    403
    BMW
    e38 740iA (m62b44)
    Skąd
    W-wa
    Czy są jeszcze jakieś firmy warte polecenia w zakresie regeneracji amorów EDC?
    Prowadzę swoje życie, a nie BMW ...

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    16
    BMW
    e65
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Jarek971 Zobacz posta
    Ja regenerowałem u nich. Po 15 miesiącach, czyli po upływie gwarancji, zaczęły się pocić olejem i szlag je i mnie trafił. Nie wiem czy miałem pecha , czy po prostu taki jest sens zabawy w regenerację amorów z EDC. Dobrze by było właśnie, żeby inni forumowicze, którzy także bawili się w regenerację amorów z EDC, dali znać jak to u nich wyglądało w dłuższym okresie eksploatacji.
    Szkoda że nie odezwał się Pan do nas z problemem, dajemy gwarancję na rok ale jesteśmy elastyczni w tym temacie. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń jest piasek który dostaję się do uszczelniacza. Bardzo ważną rzeczą są osłony które np. jeśli nie zostały założone nowe lub stare chociaż nie zostały dokładnie umyte to taka sytuacja powoduje przedwczesne zużycie. Teraz stosujemy dodatkowe zgarniacze przeciwbłotne oraz nowe osłony dzięki czemu żywotność niezmiernie się wydłużyła.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •