Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 11 do 20 z 23

Wtek: Cekawo egzemlarzy

  1. #11
    Pocztkujcy Uytkownik
    Doczy
    Sep 2019
    Posty
    4
    BMW
    Prawdopodobnie e38
    Skd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez jaro5 Zobacz posta
    Wszystko si zgadza,mona wymieni.Tylko przy kasie 10ty.pln kada zmiana i wpakowanie powiedzmy 2ty zoty robi rnice.Jak by to byo auto za 30ty.to bym nie pisa o tym.
    Dokadnie. Dlatego lepiej jecha sprawdzi na miejsce ew po VIN i wtedy bdzie si wiedziao z czym si ma do czynienia. Aczkolwiek jeeli progi podoga silnik skrzynia s w bdb stanie to wydaje mi si e nawet dla delikatnych poprawek lakierniczych warto kupi. Oczywicie to moje zdanie :)

    Wysane z mojego SM-N950F przy uyciu Tapatalka

  2. #12
    Dowiadczony Uytkownik
    Doczy
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skd
    Warszawa
    Daniel, wiem e oczekujesz konkretnych odpowiedzi ale co ci powiem. Ty dopiero zaczynasz swoj przygod z E38 natomiast ja jak i koledzy siedzimy w tych autach ju duszy czas i wierz mi, e czsto wystarczy spojrze na auto w ogoszeniu i ju wiesz, e tym egzemplarzem nie warto si interesowa. Zaufaj nam. Moim zdaniem szukaj auta ktre przede wszystkim jest wolne od rdzy. Moe nie mie oryginalnego lakieru ale blacha musi by OK. Mechaniczne problemy typu zawieszenie, hamulce czy co pod mask zawsze dasz rad sobie ogarn. Naszykuj sobie na start po zakupie przynajmniej 3k. Pozniej na pewno wydasz jeszcze ze 3 razy tyle ale rozoy si to w czasie i nie bdzie tak bolao.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 07-10-2019 o 12:43

  3. #13
    Dowiadczony Uytkownik Awatar darekbb
    Doczy
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skd
    Czechowice-Dziedzice
    Nie pakowabym sie absolutnie w 735i, jak juz to albo m60b40 albo ewentualnie m62b44, bo przynajmniej moc rekompensuje ewentualne naprawy

  4. #14
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Doczy
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Daniel-88 Zobacz posta
    Mog prosi o uzasadnienie ? Nie s warte, bo...

    Koszt oryginalnych felg uywanych to okoo 2 tys z. Na tych jaki czas bdzie jedzi, wiec nie wyklucza go to z uytku, inwestycje mona rozoy w czasie. Lampy chyba tez da si wymieni ? Argument o blacharce jednak jest mocny. Pozostae, wedug mnie nie robi z aut „lipy”. Panowie, jak na specjalistw, liczyem na bardziej rzeczowe informacje ? Pki co informacje w stylu „nie, bo nie”.
    Prosz uprzejmie o kilka sw wyjanienia.


    Wysane z iPhone za pomoc Tapatalk
    Uzasadnienie jest bardzo proste , jak kto w takim aucie jak e38 nie zadba o normalne dywaniki ,albo o normalne koa itp , to co moe by gbiej ? ?

    Z dowiadczenia powiem ,e z e38 mona niele wtopi i mona nigdy takiego auta nie doprowadzi do porzdku.

    Jak dawno temu kupowaem e38 ,to te auta byy modsze i mniej zajechane, wic teraz s ,albo dobre i drogie ,albo tanie ulepy.

  5. #15
    Dowiadczony Uytkownik
    Doczy
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skd
    Opolskie
    Dokadnie!
    Jeli szukacie taniego e38 to przejrzyjcie mj temat powitalny. ;)
    Dodam tylko, ze woy 10ty mona bardzo szybko i moesz tego nawet w cae nie odczu na plus w jedzie.
    Przy takim aucie kwota 6-10ty jest jak tysic dwa w jakiej skodzie czy fiacie.
    Jeli ma to auto dawa przyjemno z jazdy to tani i niedoinwestowany egzemplarz to strza w kolano.
    Moecie nie wierzy, kupcie.
    Po miesicu zdanie szybciutko zmienicie.

  6. #16
    Pocztkujcy Uytkownik
    Doczy
    Sep 2019
    Posty
    4
    BMW
    Prawdopodobnie e38
    Skd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez impex Zobacz posta
    Dokadnie!
    Jeli szukacie taniego e38 to przejrzyjcie mj temat powitalny. ;)
    Dodam tylko, ze woy 10ty mona bardzo szybko i moesz tego nawet w cae nie odczu na plus w jedzie.
    Przy takim aucie kwota 6-10ty jest jak tysic dwa w jakiej skodzie czy fiacie.
    Jeli ma to auto dawa przyjemno z jazdy to tani i niedoinwestowany egzemplarz to strza w kolano.
    Moecie nie wierzy, kupcie.
    Po miesicu zdanie szybciutko zmienicie.
    To prawda. Kupi i wpa w boto jest atwo. Aczkolwiek wiem na swoim przykadzie jak kupowaem swoje aktualne wozido e nie zawsze maa cena ma jakie wiksze haczyki. Oczywicie s zawsze mankamenty typu odpryski po kamieniach czy tarcze itp. Dlatego lepiej czasami wyda te kilka groszy jecha obejrze auto i by pewnym co si kupuje. Naprawy lakiernicze typu odpryski czy schodzcy lakier to nie jest problem tak samo jak oznaki korozji na nadkolu (bez hejtu prosz, takie jest moje zdanie :D). Wane eby serducho progi i podoga bya w stanie bdb.

    Wysane z mojego SM-N950F przy uyciu Tapatalka

  7. #17
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Doczy
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skd
    Dolny Slask

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Daniel-88 Zobacz posta
    Mog prosi o uzasadnienie ? Nie s warte, bo...

    Koszt oryginalnych felg uywanych to okoo 2 tys z. Na tych jaki czas bdzie jedzi, wiec nie wyklucza go to z uytku, inwestycje mona rozoy w czasie. Lampy chyba tez da si wymieni ? Argument o blacharce jednak jest mocny. Pozostae, wedug mnie nie robi z aut „lipy”. Panowie, jak na specjalistw, liczyem na bardziej rzeczowe informacje ? Pki co informacje w stylu „nie, bo nie”.
    Prosz uprzejmie o kilka sw wyjanienia.
    Nie s warte, bo... tak jak mowi pewne przyslowie z gowna bata nie ulepisz...
    Auto w tak zaawansowanym stopniu zdemolowania nie nadaje sie do uratowania obojetnie ile czasu i pieniedzy temu poswiecisz- w powypadkowego trupa wsadzisz 30k a dalej bedzie trupem
    no chyba ze masz zamiar kupic cala nowa karoserie i przelozyc caly samochod a to sie mija z celem.
    Kady czowiek jest jak ksika, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowa te ze !!!

  8. #18
    Zaawansowany Uytkownik Awatar winmediacenter
    Doczy
    Jul 2013
    Posty
    534
    BMW
    E38 740i
    Skd
    Sulejowek
    Cytat Zamieszczone przez darekbb Zobacz posta
    Nie pakowabym sie absolutnie w 735i, jak juz to albo m60b40 albo ewentualnie m62b44, bo przynajmniej moc rekompensuje ewentualne naprawy
    Ja si nie zgadzam uwaam e atwiej o zadbane 735 ni 740. Sam szukajc auta mwiem "tylko 740" okazao si e miesice ogldania 740stek pokazay mi okrutn prawd... w kocu skoczyem na 735 i do tej pory jestem zadowolony ani razu od 4 lat mnie nie zawioda w trasie , take jako baz polecam rozejrze si rwnie za 735

  9. #19
    Dowiadczony Uytkownik
    Doczy
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Chcesz kupi zabawk na weekendy ktra ma by ostoja przyjemnoci i dlatego szukasz tanich trupw..... Ciekawe rozumowanie. Nie pisz tylko potem ze E38 jest do dupy bo to twj tok mylenia jest do dupy a E38 to zajebista fura ale nie dla ubogich

  10. #20
    Dowiadczony Uytkownik Awatar darekbb
    Doczy
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez winmediacenter Zobacz posta
    Ja si nie zgadzam uwaam e atwiej o zadbane 735 ni 740. Sam szukajc auta mwiem "tylko 740" okazao si e miesice ogldania 740stek pokazay mi okrutn prawd... w kocu skoczyem na 735 i do tej pory jestem zadowolony ani razu od 4 lat mnie nie zawioda w trasie , take jako baz polecam rozejrze si rwnie za 735
    W niedziel mialem okazj przejecha sie e65 n62b44, auto pomijajac ze ohydnie brzydkie na zewnatrz i w srodku, to dynamicznie rewelacja, pocisk do 140-160 kompletnie bez problemu, wiec jak brac V8 to tylko n62b44 lub n62b48, to samo dotyczy e38 - tylko m60b40 lub ewentualnie m62b44 - ja takze poluje na jakas e38 z m60b40, bo przynajmniej przyspieszenie rekompensuje koszty
    Ostatnio edytowane przez darekbb ; 08-10-2019 o 18:31

Uprawnienia umieszczania postw

  • Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •