Witamy na forum
Wklej VIN siódemki, zobaczymy co ta 'flagówka' ma.
Foty 7er mile widziane, E34 zresztą też.
Witamy na forum
Wklej VIN siódemki, zobaczymy co ta 'flagówka' ma.
Foty 7er mile widziane, E34 zresztą też.
Mr. Perfect 4 x K1 World Champion