Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Cześć Wszystkim!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2019
    Posty
    4
    BMW
    Brak
    Skąd
    Gdańsk

    Post Cześć Wszystkim!

    Cześć!

    Zawitałem na Waszym forum z wiadomych powodów...Tak marzy mi się 7-ka, a konkretnie E38.

    Od bardzo dawna marzę o klasyku. W końcu przyszedł czas, że chyba będę mógł zrealizować swoje marzenie. Chęć posiadania klasyka ma swój początek jeszcze na studiach. Wtedy praktycznie przez przypadek kupiłem mercedesa W124. Miał silnik 2,0D i automat, przez co przyspieszenie sprawdzało się raczej w kalendarzu. To tez mocno mnie do niego zniechęciło, choć był praktycznie w idealnym stanie. Wtedy natomiast stwierdziłem, że kiedyś sobie jeszcze kupię takiego mercedesa, ale z mocniejszym silnikiem. Poszukiwania Klasyka zacząłem właśnie od Mercedesa, jednak mercedesów z czymś powyżej 2,3 jak na lekarstwo. Zacząłem więc szukać innych kultowych aut, które mogą sprawić radość nie tylko z faktu posiadania, ale i z faktu wciskania pedału gazu.
    Bardziej skłaniałem się ku dostojnej limuzynie, która w elegancki sposób mógłbym się poruszać w niedzielne popołudnia. Pierwsza myśl...BMW E38. Wizja eleganckiego pana w eleganckim dostojnym wozie z filmi Transporter idealnie pasowała do moich kryteriów. Poza tym Kultu temu autu chyba odmówić nie można.Stwierdziłem, że to jest to czego chcę, jednak potem przyszedł zdrowy rozsądek i myśl, że przecież BMW (na tle innych marek) jest drogie w utrzymaniu i mnie pewnie nie będzie na nie stać. By mnie trochę pocieszyć kolega pokazał mi swoje auto.Wtedy usłyszałem Audi A8 D2 z V8. Myśl była jedna... Musze mieć V8 w dodatku to audi jest nawet ładne :)
    Niestety (albo stety) oglądając te audi na portalach ogłoszeniowych stwierdziłem, że skoro to ma być moja pasja, moja przyjemność i zachcianka, to musi być takie auto na widok którego uśmiech sam się będzie pojawiał, a nie takie które "też jest fajne"...BMW E38, koniec kropka...koniecznie V8 :)

    No i jestem tutaj, by się czegoś dowiedzieć i stać się szczęśliwym posiadaczem BMW w benzynowej wersji V8 :)

    Tak jak wspomniałem wyżej, Auto ma być autem "niedzielnym", używanym średnio raz na tydzień. Będzie to trzecie auto w domu. Aktualnie Jeżdżę Służbowym Focusem III "2014 1,6 TDCi, oraz żona ujeżdża Octavię III FL "2019 2,0 TSI.

    Liczę na Wasze doświadczenie, pomoc i skarbnice wiedzy w postaci tego forum.
    Ostatnio edytowane przez Daniel-88 ; 30-09-2019 o 09:42

  2. #2
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Witamy

    Takie przywitania to ja lubię.
    Też miałem W124, fajne auto, osiągów nie było ale jaka wygoda :)

    Powodzenia w poszukiwaniu 7er
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

Podobne wątki

  1. [E38] Cześć Wszystkim
    Przez JaraK w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-07-2019, 08:13
  2. [E38] Cześć wszystkim
    Przez Dan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-2018, 18:36
  3. [E38] Cześć Wszystkim !!!
    Przez FroGer90 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 21:33
  4. Cześć wszystkim :yo:
    Przez Miami, Fl w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 08:24
  5. [E38] Cześć wszystkim
    Przez brummm_brummm w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-02-2014, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •