Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Cześć Wszystkim!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2019
    Posty
    4
    BMW
    Brak
    Skąd
    Gdańsk

    Post Cześć Wszystkim!

    Cześć!

    Zawitałem na Waszym forum z wiadomych powodów...Tak marzy mi się 7-ka, a konkretnie E38.

    Od bardzo dawna marzę o klasyku. W końcu przyszedł czas, że chyba będę mógł zrealizować swoje marzenie. Chęć posiadania klasyka ma swój początek jeszcze na studiach. Wtedy praktycznie przez przypadek kupiłem mercedesa W124. Miał silnik 2,0D i automat, przez co przyspieszenie sprawdzało się raczej w kalendarzu. To tez mocno mnie do niego zniechęciło, choć był praktycznie w idealnym stanie. Wtedy natomiast stwierdziłem, że kiedyś sobie jeszcze kupię takiego mercedesa, ale z mocniejszym silnikiem. Poszukiwania Klasyka zacząłem właśnie od Mercedesa, jednak mercedesów z czymś powyżej 2,3 jak na lekarstwo. Zacząłem więc szukać innych kultowych aut, które mogą sprawić radość nie tylko z faktu posiadania, ale i z faktu wciskania pedału gazu.
    Bardziej skłaniałem się ku dostojnej limuzynie, która w elegancki sposób mógłbym się poruszać w niedzielne popołudnia. Pierwsza myśl...BMW E38. Wizja eleganckiego pana w eleganckim dostojnym wozie z filmi Transporter idealnie pasowała do moich kryteriów. Poza tym Kultu temu autu chyba odmówić nie można.Stwierdziłem, że to jest to czego chcę, jednak potem przyszedł zdrowy rozsądek i myśl, że przecież BMW (na tle innych marek) jest drogie w utrzymaniu i mnie pewnie nie będzie na nie stać. By mnie trochę pocieszyć kolega pokazał mi swoje auto.Wtedy usłyszałem Audi A8 D2 z V8. Myśl była jedna... Musze mieć V8 w dodatku to audi jest nawet ładne :)
    Niestety (albo stety) oglądając te audi na portalach ogłoszeniowych stwierdziłem, że skoro to ma być moja pasja, moja przyjemność i zachcianka, to musi być takie auto na widok którego uśmiech sam się będzie pojawiał, a nie takie które "też jest fajne"...BMW E38, koniec kropka...koniecznie V8 :)

    No i jestem tutaj, by się czegoś dowiedzieć i stać się szczęśliwym posiadaczem BMW w benzynowej wersji V8 :)

    Tak jak wspomniałem wyżej, Auto ma być autem "niedzielnym", używanym średnio raz na tydzień. Będzie to trzecie auto w domu. Aktualnie Jeżdżę Służbowym Focusem III "2014 1,6 TDCi, oraz żona ujeżdża Octavię III FL "2019 2,0 TSI.

    Liczę na Wasze doświadczenie, pomoc i skarbnice wiedzy w postaci tego forum.
    Ostatnio edytowane przez Daniel-88 ; 30-09-2019 o 09:42

Podobne wątki

  1. [E38] Cześć Wszystkim
    Przez JaraK w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-07-2019, 08:13
  2. [E38] Cześć wszystkim
    Przez Dan w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-2018, 18:36
  3. [E38] Cześć Wszystkim !!!
    Przez FroGer90 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 21:33
  4. Cześć wszystkim :yo:
    Przez Miami, Fl w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 08:24
  5. [E38] Cześć wszystkim
    Przez brummm_brummm w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-02-2014, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •