Napiszę jak mówiłem kilka słów. Zestaw działa bardzo dobrze. Kable łatwo poprowadzić od lusterka do schowka i do tyłu przy słupkach i podsufitce (wszystko zakryte pomocne są łyżki plastikowe do układania kabli). Zestaw oryginalnie posiada 2 kamery, dołączany czujnik GPS, moduł wifi USB, kabel USB łączący kamery - bardzo długi, oraz kabel zasilający trójżyłowy: masa, napięcie po zapłonie i napięcie stałe. Jedyna przeróbka dotyczy kabla zasilającego w zależności od pomysłu jego podłączenia. Ja przylutowałem 2 bolce miedziane do masy i zasilania po zapłonie i wetknąłem je w gniazdo latarki w schowku. Dodatkowo dokupiłem i przylutowałem do kabla zasilania stałego końcówkę do gniazda zapalniczki oraz wtyk zasilający okrągły do zewnętrznego akumulatora LIPO. Zewnętrzny aku polecam na postój, mój ma 20 Ah ale liczone po 3,7V a nie po 12V, więc ma pojemność 74 Wh co pozwala na podtrzymanie kamery przez ~24h. Oprogramowanie zestawu pozwala wybrać moment wyłączenia monitorowania otoczenia w trybie PARKING w zależności od napięcia akumulatora, które jest pochodną stopnia jego rozładowania. Zestaw bardzo dobrze monitoruje napięcie - sprawdzone multimetrem. Są opcje wyłączenia przy spadku napięcia aku do: 11.3V, 11.5V, 11.8V, 12.0V, 12.3V. Obecnie zrezygnowałem z zewnętrznego aku bo po postoju od godziny 16-17 do 7 00 rano napięcie mojego 100Ah aku w aucie spada z 12.5-12.6V do 12.1-12.3V. Dziennie przejeżdżam 40-50 km z postojami.