Napiszê jak mówi³em kilka s³ów. Zestaw dzia³a bardzo dobrze. Kable ³atwo poprowadziæ od lusterka do schowka i do ty³u przy s³upkach i podsufitce (wszystko zakryte pomocne s± ³y¿ki plastikowe do uk³adania kabli). Zestaw oryginalnie posiada 2 kamery, do³±czany czujnik GPS, modu³ wifi USB, kabel USB ³±cz±cy kamery - bardzo d³ugi, oraz kabel zasilaj±cy trój¿y³owy: masa, napiêcie po zap³onie i napiêcie sta³e. Jedyna przeróbka dotyczy kabla zasilaj±cego w zale¿no¶ci od pomys³u jego pod³±czenia. Ja przylutowa³em 2 bolce miedziane do masy i zasilania po zap³onie i wetkn±³em je w gniazdo latarki w schowku. Dodatkowo dokupi³em i przylutowa³em do kabla zasilania sta³ego koñcówkê do gniazda zapalniczki oraz wtyk zasilaj±cy okr±g³y do zewnêtrznego akumulatora LIPO. Zewnêtrzny aku polecam na postój, mój ma 20 Ah ale liczone po 3,7V a nie po 12V, wiêc ma pojemno¶æ 74 Wh co pozwala na podtrzymanie kamery przez ~24h. Oprogramowanie zestawu pozwala wybraæ moment wy³±czenia monitorowania otoczenia w trybie PARKING w zale¿no¶ci od napiêcia akumulatora, które jest pochodn± stopnia jego roz³adowania. Zestaw bardzo dobrze monitoruje napiêcie - sprawdzone multimetrem. S± opcje wy³±czenia przy spadku napiêcia aku do: 11.3V, 11.5V, 11.8V, 12.0V, 12.3V. Obecnie zrezygnowa³em z zewnêtrznego aku bo po postoju od godziny 16-17 do 7 00 rano napiêcie mojego 100Ah aku w aucie spada z 12.5-12.6V do 12.1-12.3V. Dziennie przeje¿d¿am 40-50 km z postojami.