Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Przerywa radio

  1. #1
    Radekk
    Gość

    Post Przerywa radio

    Witam , dziś rano zaczęło mi przerywać radio, na każdej stacji radiowej jest to samo. Przerywa na 2 sekundy i znów zaczyna grać i tak wkoło... Nie mam logic7 tylko Hifi Sound system. Od czego zacząć panowie ? Może jakoś stację od nowa wystroic?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    69
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Puławy
    Ja bym obstawial problem z anteną, cd, aux czy co tam masz dziala dobrze?

  3. #3
    Radekk
    Gość
    Cd działa bardzo dobrze. Auxa nie mam

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    80
    BMW
    n62b44
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Bt moze zawieszac system. Plyta dvd tez ale raczej nie to. No i moze zaczyna sie problem z ccc

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    69
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Puławy
    Cytat Zamieszczone przez Masters Zobacz posta
    Bt moze zawieszac system. Plyta dvd tez ale raczej nie to. No i moze zaczyna sie problem z ccc

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Nie udezalbym w tą strone, sypie sie jedynie odbiornik. W e65 masz ask nie ccc, trochę inna konstrukcja, mniej problematyczna niz ccc z e60

    Mozesz podmienic modul antenowy radia, w

  6. #6
    Radekk
    Gość
    Mam w napędzie dvd płytę z mapami. odkąd kupiłem auto ta zmieniarka czy napęd od navi(nie wiem jak to się nazywa fachowo) raz działała navi raz nie. To by było coś przez to ? Gdzie znajduje się moduł antenowy?

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    69
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Puławy
    Co masz na mysli mowiac raz dziala raz nie? Ze gubi sygnal czy sama navi sie nie odpala? Generalnie to jest tak, że jak jeden element petli MOST wysiadzie, to raczej nic nie dziala, wiec w momencie kiedy navi by akurat nie dziala, powinienes tez nie miec godziny, radia w ogóle i paru innych bajerow.

    Modul anteny z tego co pamietam powinien byc w bagazniku po prawej stronie, pod napedem dvd, blizej podlogi - ale nie dam sobie reki uciąc

  8. #8
    Radekk
    Gość
    W napędzie jest płyta ale czasami ją czytalo i navi była działała elegancko :) teraz to już wogule nie chce zaskoczyć ani płyta z napędu nie chce wyjść. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z radiem.

    Po prawej mam aku, bezpieczniki i moduł hydroklapy.
    Po lewej dvd od navi i glebiej wzmak od Hifi, myślisz że gdzieś glebiej się znajduje ?

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez czauder Zobacz posta
    Co masz na mysli mowiac raz dziala raz nie? Ze gubi sygnal czy sama navi sie nie odpala? Generalnie to jest tak, że jak jeden element petli MOST wysiadzie, to raczej nic nie dziala, wiec w momencie kiedy navi by akurat nie dziala, powinienes tez nie miec godziny, radia w ogóle i paru innych bajerow.

    Modul anteny z tego co pamietam powinien byc w bagazniku po prawej stronie, pod napedem dvd, blizej podlogi - ale nie dam sobie reki uciąc
    W przypadku wielu urządzeń MOST potrafi dojść do sytuacji gdzie pętla będzie nadal zamknięta, bo martwe urządzenie odbierze i przekaże światełko, ale nie wykona żadnej czynności, a dodatkowo po rozgrzaniu potrafi przerywać światełko
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Radzio, tak jak Cursor sugeruje (a zna się ) może navi która często nawala w e65 sieje problem. Kup pętlę i pomiń nawigację. Np taka https://allegro.pl/oferta/petla-swia...uct&bi_m=reco&

Podobne wątki

  1. M30 - Przerywa i szarpie na benzynie.
    Przez jacek44 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-12-2018, 15:38
  2. [audio/video] przerywa dzwiek w glosnikach
    Przez edison w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 09:02
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2012, 22:52
  4. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29-03-2011, 22:23
  5. Nierówna praca-przerywa E32 M30
    Przez wilk9585 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-02-2009, 15:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •