Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jakie śruby zabezpieczające ???

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL

    Jakie śruby zabezpieczające ???

    Witam.Tak jak w temacie potrzebuję rady jakie śruby zabezpieczające na felgi zakupić? Ponieważ w weekend majowy miałem przygody z wyrobionym kluczem od złodziejki i teraz mam dylemat, czy kupować nowe czy wkrecić zwykłe śruby ? Auto trzymam na podwórzu w dosyć spokojnej okolicy ale z drugiej sytrony szkoda byłoby felg jak by znikły :( Pytałem w ASO mają za 218 zł komplet ;(
    Proszę sznownych kolegów o poradę :D
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    komplecik sprawdzonych śrub zabezpieczajacych typu "locky" w sklepie motoryzacyjnym to wydatek rzędu 90 pln - klucz jest wielowpustowy i nie poddaje się ani troche - w przeciwieństwie do orginalnej "gwiazdki" BMW która po latach się wyciera

    tańsze zabezpieczenia stosowane namiętnie w autach pokroju poloneza dają się odkręcać na "patent z gwoździem" także nie polecam
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Dokładnie , również polecam zakup śrub zabezpieczających w sklepie/hurtowni . Ja kupiłem takowe zabezpieczenia firmy AEZ i jestem zadowolony. Elegancko się dokręca i odkręca na założonej patentowej nakładce, całość wykonana z wysiej jakości stali hartowanej , koszt w zależności od sklepu , ja zapłaciłem 149 zł .

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Nie kupuj tylko tych najtańszych śrub na allegro za około 80zł. Są one miękkie jak psi dydek. Przy ODKRĘCANIU pękła mi jedna śruba i odpadła główka. Co ciekawe, żeby usunąć z piasty gwint mogłem się wwiercać prawie tak lekko jak w aluminium ;/ Diagnoza wulkanizatora - tanie GÓWNO. Lepiej więc poświęcić trochę więcej kasy i kupić jakieś firmowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •