Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Witam wszystkich :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    2
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Warszawa

    Post Witam wszystkich :)

    Witam wszystkich forumowiczów
    Nie dawno stałem się posiadaczem swojej siódemki mianowicie e38 750i wyciągnąłem bidulke z krzaków po ponad trzech latach stania z powodu wystrzelonej wiskozy (aż zrobiła dziurę w masce) przez co były właściciel stracił do niej cierpliwość tak więc żeby ja ruszyć musiałem zmontować układ chłodzenia, zmieniłem olej, zalałem borygo, podłączyłem akumulatory i nastała chwila prawdy, auto odpaliło niemalże od strzała, silnik ładnie równo pracował co wzbudziło u mnie uśmiech na twarzy, parę tematów jest jeszcze do zrobienia czeka na porządne czyszczenie i napewno całą ją sobie odmaluje bo z zawodu jestem lakiernikiem więc z tym nie będzie problemu ale przed pracami lakierniczymi pomału niweluje wszystkie usterki mankamenty mechaniczne bo parę błędów ciągle wyrzuca jak np
    sonda lambda,
    nie włącza się zawór odpowietrzania zbiornika paliwa bank1?
    elektryczny wentylator chłodnicy się nie włącza,
    brak komunikacji sterownika silnika ze sterownikiem skrzyni,
    wyrzuca, że nie aktywuje się "map cooling" zgaduje że chodzi o ta wtyczkę co jest w termostacie o ile w tym silniku ona tez jest bo wiązki nie mogę znaleźć ale mogła zniknąć podczas wyskoczenia wiskozy a miejsce na termostacie w którym jest ta wtyczka jest zapecynowane jakimś klejem ale to narazie zostawiam w spokoju auto się nie grzeje nawet podczas obecnych upałów wiec sam termostat napewno działa

    W linku jakieś tam fotki narazie piękna nie jest ale spokojnie po mału do celu :)
    https://drive.google.com/drive/folde...WULBZmgTOkNvvV

    wczoraj do pierwszej w nocy podmieniałem przepływki bo miałem tez i jej błąd aż zauważyłem ze wiązka jest uszkodzona i nagle jak ręka odjął wszystkie problemu związane z przeplywka i wypadaniem zaplonu zostaly pożegnane
    jutro odbieram elektryczny wentylator chłodnicy i to wymieniam i tak po mału doprowadzę ja do kultury jeszcze myślę do końca wakacji
    po za tym wymieniłem jeszcze olej w skrzyni biegów jutro wymieniam olej w tylnej klapie no i uwaga klocki :D
    Auto miało również wymienione przez popzedniego właściciela nowe amortyzatory z edc - wszystkie oraz przewody i aparaty załpłonowe, wszystko na nowe z ASO
    Ostatnio edytowane przez adi2234 ; 07-08-2019 o 16:23

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar malpa
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    25
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Witam witam, az milo sie czyta! :) powodzonka w modach!

  3. #3
    Radekk
    Gość
    Ładny egzemplarz!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    2
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Warszawa
    Ładna dopiero będzie :D narazie jest taka sobie ale kupiłem ja praktycznie w cenie silnika dzisiaj biorę się za wymianę oleju w pompie klapy bagażnika mam nadzieje ze odżyje No i czeka mnie zrzucenie zderzaka na montaż wentylatora i naprawę PDC już nie mogę doczekać się końca roboty, wrzucę jakieś fotki z prac jak skończę :D a tymczasem w tym tyg odbieram jeszcze moje e36 z prac blacharskich i wrzucam cała w lakier jeszcze myśle nad kolorem ale to już ostatni etap jej odbudowy wszystkie uszczelki listwy zostały pozamawialem aso tapicerka częściowo obszyta cała na nowo za cel postawiłem sobie poczuć się jak w 97 przy odbiorze jej z salonu i po trzech miesiącach roboty wkoncu zbliżam się do końca a wtedy ostro biorę się za siódemkę ^^


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [E32] Witam wszystkich
    Przez BODEK JG w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-06-2015, 14:13
  2. [E38] Witam wszystkich!!!!
    Przez garfild w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-05-2015, 22:18
  3. [E38] Witam Wszystkich
    Przez Mlody1906 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 21:46
  4. [E38] Witam wszystkich
    Przez bokser1924 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 12:24
  5. Witam wszystkich!!!
    Przez maciek e38 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-09-2009, 10:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •