Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: GPS w aucie-jak oszukac??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn

    GPS w aucie-jak oszukac??

    Kolega z Rosji jeździ TIR-em i szefostwo postanowiło zainstalować GPS w aucie,dzięki któremu ów państwo będzie wiedziało gdzie w danym momencie są ich auta.Mam pytanie czy jest jakiś sposób na oszukanie tego ustrojstwa tak żeby nikt się nie dowiedział.
    Z góry dzięki za wszelkie info.
    pozdr

  2. #2
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Opakować w aluminium ..... ;D ;D ;D

    Niestety będzie problem można zagłuszyć .... ale to raczej będzie kosztowało i odrazu pojawi sie ,że auto wyparowało ..... Więc nie wiem co lepsze .... :D

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    metod pare się znajdzie, ale jak zagłuszysz sygnał, to jak pisze Anatol - zaraz będą poszukiwania, a jego milicajce moga potraktować jak porywacza.

    Zawsze może przepinać modu GPS (jak go zdiagnozuje) do np. auta swej kobity, a ona osobówką będzie jeździc we wskazane rejony :>
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Tylko modóły są tak ukryte ,że raczej trudno zlokalizować ... mam znajomego który w tym siedzi .... nie powiem gdzie się chowa z wiadomych względów ... ale można się zgarbić ;D ;D ;D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    czyli raczej nie warto bawić się w zabieg usuwania?do żony raczej nie przełoży bo żona siedzi w Rosji a on jeździ do PL.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Coś ostatnio napotkałem na allegro dziwne ustrojstwo wyglądało jak transmiter FM i też było wkładane w gniazdo zapalniczki. Urządzenie to miało zakłócić sygnał GPS, jak jest w rzeczywistości nie wiem.


    Pozdrawiam
    "Old School Style"

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Zawsze można nadawać własny sygnał który poda fałszywe dane lub jakieś bzdury. Trochę elektroniki. Mocniejszy sygnał będzie ważniejszy. Taka moja dygresja. Wygłuszyć sygnał też można.

  8. #8
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Tak już ktoś kiedyś pisał GPS jest to tylko odbiornik, nadajnik jest to moduł posiadający kartę SIM i wysyłający informację co odczytał GPS. Nie da się tego oszukać, zawsze podaje długość i szerokość geograficzną, można to tylko wyłączyć ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    http://allegro.pl/item622330160_hit_...ps_nowosc.html

    http://allegro.pl/item622329732_wykr..._podsluch.html



    Allegro.. Jarmark Europa tylko trochę bardziej na legalu ;)



    Pozdrawiam
    "Old School Style"

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Kolego Max MT bez obrazy ale nie ma rzeczy nie mozliwych. Skoro są nadajniki a ty bliżej podasz mocniejszy sygnał o np stałych parametrach to nie ma problemu aby taki nadajnik wysyłał informacje że jesteś ciągle w 1 miejscu. Np ciągle w bazie gdzie wszyscy myślą że to usterka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •