Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Naprawa comfort access system?

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom

    Post

    Cytat Zamieszczone przez rockybor Zobacz posta
    Ja kiedys nie bylem swiadom awarii klamki i musialem wymienic spalony bezpiecznik przy zamknietych prawych drzwiach. Nie moglem otworzyc drzwi z pilota i uwierz nie bylo lekko :). Musialem schowek wywalac aby miec dobry dostep. Najlepsze bylo przechodzenie z lewego siedzenia na prawe :).
    Miałem tak samo.Bezpiecznik mi kiedyś padł i nic sie nie otwierało,tylko drzwi kierowcy z kluczyka.Dostać się do bezpieczników i sprawdzić wszystkie od zamka....MASAKRA.Głowa pod deską a nogi na fotelu.Pozycja na plecach...
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2019
    Posty
    25
    BMW
    F01 740d
    Skąd
    Warm-maz
    Panowie powiedzcie czy dobrze kombinuje: wszystko zaczęło się od klamki kierowcy(nie działa zamykanie), później wariowalo otwieranie bagaznika noga, otwieranie zkluczyka itd. Obecnie nie działa cała prawa tyłna klamka i zamykanie u kierowcy, reszta wydaje się ok-planuje sprawdzić wszystkie bezpieczniki, przełożyć klamki po lewej stronie(ta od kierowcy narazie nie podłączac do kostki bo chyba ona stanowi problem) i szukać klamki lewej w kolorze. Czy bez kompa się nie zabierać do tego?

    Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Bezpiecznik jest jeden do wszystkich klamek, więc jeśli jakakolwiek klamka działa, to znaczy, że jest on cały.

    Do klamek na dobrą sprawę nie trzeba komputera. Podłączasz sprawną klamkę i praktycznie od razu działa
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2019
    Posty
    25
    BMW
    F01 740d
    Skąd
    Warm-maz
    To dlaczego nie działa też prawa tyłna klamka? Przypadek czy poprostu tak one padają? Nie dam głowy uciąć że prawa działała. Z klamka kierowcy napewno było wszystko ok w momencie zakupu. Rozumiem że odpowiada za to bezpiecznik 14 w schowku?

    Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Jeśli działa chociaż jedna klamka, to bezpiecznik jest sprawny, skoro zasilanie jest wspólne. Jeśli nie działa ani jedna, ale działa abs/dsc to moim zdaniem bezpiecznik też będzie cały
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2019
    Posty
    25
    BMW
    F01 740d
    Skąd
    Warm-maz
    Czy ma ktoś z was doświadczenie z zamiennikami klamek z aliexpress? Warte to zachodu? Będę miał lakierowany zderzak wkrótce więc mogę złapać klamkę nawet nie w kolorze i polakierowac tylko przy używanej nie ma gwarancji że będzie sprawna

  7. #17
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Rok temu ściągałem 10 sztuk do drzwi kierowcy z Alibaby. Jakość wykonania jest dobra. Kolor podświetlenia jest bardziej zimny. Na minus to to, że moduł CAS cały czas zgłasza błąd tej klamki, tak jakby nie działała. Poinformowałem producenta, ale czy coś z tym zrobił, to nie wiem. Zastanawiam się nad ściągnięciem pozostałych czyli lewy tył i prawa przód/tył. Kwestia czy znajdą się zainteresowani. Wszystkie byłyby najprawdopodobniej w kolorze Black Sapphire Metalic.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2019
    Posty
    25
    BMW
    F01 740d
    Skąd
    Warm-maz
    Czyli cas wywala błąd ale klamka i ComfAccess po prostu działa przez ten rok bez problemu? Po 35$ chodzą te klamki całkiem kusząca opcja

  9. #19
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Tak. Klamka działa pomimo błędu. Są różni producenci, więc pewnie różnie to wychodzi. Sprawdź tylko, czy ta co masz ją na oku jest z CA. Poznasz po liczbie wtyczek. Muszą być 2. Właśnie przeglądałem oferty i trafiłem na kilka z klamkami bez CA.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    337
    BMW
    Bylo: F01 730D, Jest: Tesla S
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kupowalem od goscia z allegro po 500 zl nowke bez naklejki bmw i nie zglasza zadnych bledow. Wiec moze ma lepszego chinskiego dostawce.

Podobne wątki

  1. [elektryka] Klamka comfort access
    Przez soeren w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 02-03-2019, 21:01
  2. [elektronika] comfort access (key less go)
    Przez andyp w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-01-2019, 14:05
  3. Padające klamki z comfort access
    Przez zen w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 13-07-2016, 00:27
  4. [elektryka] COMFORT ACCESS - doposażenie/ dołożenie - jak??
    Przez lysy106 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 22:43
  5. [elektronika] comfort access
    Przez paulo79 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 22:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •