Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: [mechanika] wisco m60

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ide zerknąć bo mam wszystko w magazynie (muszę w końcu zacząć to wszystko sprzedawać) ale chyba działa to zupełnie inaczej jak w 3.0d?? W 3.0 mamy przecież ją jako podstawę filtra oleju...

    PS. MAM FULL KLAMOTÓW OD TDSa :D
    -----------------------------------------------------
    A nieeee chłopaki TDS ma chłodniczkę oleju chłodzoną powietrzem a nie cieczą to zupełnie inna bajka. W TDS masz chłodniczkę gdzieś pomiędzy lewym nadkolem a zderzakiem w 3.0d masz ją 4 razy mniejszą pod filtrem oleju.

    Tak samo nie rozumiem różnicy pomiędzy wisco. Jest przecież to samo! wisco osadzone na wiatraku podłączone do czegoś tam w silniku. Działanie wisco też będzie takie samo dla każdego silnika różnicą może być w membranie w środku i tym przy jakiej temperaturze ona ma otwierać przepływ tej cieczy czy co tam jest w środku...



    Wy tu piszecie o jakimś elektrycznym wiatraku? Jedyne co tam jest elektryczne to wiatrak chłodnicy klimatyzacji nie ma nic więcej. Ten wiatrak od chłodzenia silnika jest z wiskozą i jest to przecież czystko mechaniczny system

    jaka membrana??? jakie osadzenie na wiatraku??? jaki przeplyw cieczy???? i jestes pewien ze wentylator od skraplacza dziala tylko z klimą??? :D

  2. #22
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    krzywy nie wypowiadam się w tym temacie bo ktoś wypieprzył połowę moich postów w których dogadałem wszystko i sprostowałem łącznie z przyznaniem się do winy itd

    żal... widocznie ktoś na siłę chcę zrobić ze mnie idiotę! :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •