Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: E38 TAXI???

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Jedna czarna na m parellach w okolicy sadyby ;D

    na przewozie ...

    Ja przedliftową zieleń widziałem też przewóz osób blachy WPI ?????
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  2. #22
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    WPI i WE ;)

  3. #23
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Aż tak dokładnie nie chciałem opisywać bo zawsze to za dużo info na otwartym ......

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar swobi.
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    48
    Ja śmigam swoją e38 na taxi http://forum.7er.pl/e38-witam-wszyst...ghlight=#35424 .Jeżdżę tylko weekendami bo w tygodniu zajmuje się czymś innym.Nie narzekam, auto napewno wzbudza duże zainteresowanie, wyhaczyłem na nią kilku konkretnych klientów.Ale...auto jest naprawde drogie w utrzymaniu,ja mimo tego że taxi nie oszczędzam na częściach eksploatacyjnych, moim zdaniem jeśli chcesz zarabiać więcej bo masz 7 to zapomnij, dzisiaj cena jest najważniejsza.Przerabiałem już spółki itd i z ręką na sercu powiem że jak miałem dalekie dojazdy i kursy po 10zł to to co zarobiłem odrazu wydałem na paliwo. Teraz jeżdże solo, napewno mam ten komfort że nie biorę tych którzy mi nie odpowiadają bo nie uśmiecha mi się sprzątać całego auta po zatruciu alkoholowym.Zgadzam się w pełni z kolegą marcinem740, też mam połamane obudowy prowadnic, z klientami też jest tak jak pisze i też napewno odpowiada na setki pytań i to zdziwienie jak startujesz :) odrazu pytanie jaki to silnik ( zawsze odpowiadam że 1,6 haha) W sumie wypracowałem sobie swoją rzesze klientów i na tym bazuje.Jeśli masz jakieś pytania to dawaj, postaram się pomóc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •