Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Witam

  1. #1
    Radekk
    Gość

    Post Witam

    Dzień dobry. Z tej strony Radek , mieszkam niedaleko Warszawy. Forum śledzę już od bardzo dawna, lecz teraz postanowiłem się zarejestrować. Posiadam BMW e65 730i z M54 pod maską, jestem bardzo zadowolony z tego auta.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Witaj! Kolejny biały kruk z M54 :) Miro będzie zadowolony :D Opowiedz coś więcej o aucie i pokaż jakieś zdjęcia :)

  3. #3
    Radekk
    Gość
    Hej. Fakt , auto ściągnąłem z DE i tam niemieszaki znają temat, te auta są dosyć mocno poszukiwane. Patrząc na awaryjność silników z serii N, M54 oprócz zbiorniczkow wyrównawczych jest poprostu bezawaryjne i tanie w utrzymaniu.Auto ma też dynamic drive, świetna rzecz. Ogólnie jest to jedno z lepszych BMW jakie miałem. Ostatnio został wymieniony konwerter, dało się jeździć ale troszkę falowalo powyżej 4 tyś obrotów.
    Ostatnio edytowane przez Radekk ; 05-07-2019 o 12:08

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Witam. Na pierwszy rzut oka to chyba nawet ten sam kolor co Miro ma.

  5. #5
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez wm10589 Zobacz posta
    Witam. Na pierwszy rzut oka to chyba nawet ten sam kolor co Miro ma.
    Może Miro zhandlował do Niemca i się nic nie chwali? :D

    Witamy na forum :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Nie, felga nie zgadza się :)
    Radek można wiedzieć co to ma na wyposażeniu, jaki rok i przebieg, na ile wyszło Cię na gotowo już Polsce.

  7. #7
    Radekk
    Gość
    Z wyposażenia to nagłośnienie Hi-fi, dynamic drive, podgrzewane stołki, podgrzewana kierownica, szyberdach. Reszta jak w standardzie.
    Przebieg licznikowy 286 tyś km. Jestem drugim właścicielem tego autka. Z opłatami i zarejstrowamiem 37 tyś w 2015 roku, wtedy auto miało przebieg koło 190 tyś.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar wm10589
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    283
    BMW
    Było E65 750i jest Dodge Grand Caravan 3.6
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    To chyba dobra cena była. Ja jak szukałem na początku 2016 r. polifta to ceny zaczynały się dopiero od 10000 euro.

  9. #9
    Radekk
    Gość
    Hmm w polifcie pod oznaczeniem 730i siedział N52 dlatego stąd taka cena. Nie znam tego silnika za dobrze, ale chyba koszta eksploatacji zbliżone do N62.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Siemano
    Umknął mi Twój temat jakoś a szkoda bo widzę ,że siostrzyczka podobna do mojej.
    Ja też mam 290 tys nalotu i zero problemów. Fakt ,jak wcześniej wspomniałeś wymieniałem ostatnio na nowy zbiorniczek wyrównawczy bo się pocił na zgrzewie i to chyba jedyna awaria w przeciągu czterech lat prócz modułu SBSL. Reszta eksploatacyjnie i z fanaberii moich.
    Jak chcesz luknąć na moją to jest tu :) https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...tml#0a898e91db

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •