Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Witam

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Najlepiej nowe. Ja już jestem wyleczony od kilku ładnych lat z wszystkich używek. Nowa to nowa. Przede wszystkim guma miękka i dociera się do auta.

  2. #32
    Radekk
    Gość
    Koła takie jak Mirek ma są ładne ale chyba masz dystanse założone ?

    Opony to różnie ,na zimę trafiłem śliczne używki z opla za 7 paczek nie bjia i proste Pirelli cinturato.

  3. #33
    Radekk
    Gość
    Ostatnio szukałem dla siebie coś mocniejszego i rozsądnego że spalaniem ,przeglądając różne aukcje na allegro i olx pod tytułem "BMW e65" można trafić na różne sztuki i za 8 tys aż do 50 wybór ogromny... Diesla nie chciałem bo nie lubię ,a tych najwięcej .... Parę stron dalej ,patrzę 735iL ,gościu zachwala to auto ,pokazał dużo faktor z napraw w tym świece ,uszczelki ,wymieniane wahacze itp itd to dzwonie i byliśmy umówieni na 15 w piatek. Przyjechałem ,auto ładne ,nie zniszczone i zadbane do tego Long co mi bardzo odpowiada ,dwójkę dzieci mam także już nie pokopia siedzisk z tyłu :D
    Oto ona


    Pozdrawiam

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Radekk Zobacz posta
    Ostatnio szukałem dla siebie coś mocniejszego i rozsądnego że spalaniem ,przeglądając różne aukcje na allegro i olx pod tytułem "BMW e65" można trafić na różne sztuki i za 8 tys aż do 50 wybór ogromny... Diesla nie chciałem bo nie lubię ,a tych najwięcej .... Parę stron dalej ,patrzę 735iL ,gościu zachwala to auto ,pokazał dużo faktor z napraw w tym świece ,uszczelki ,wymieniane wahacze itp itd to dzwonie i byliśmy umówieni na 15 w piatek. Przyjechałem ,auto ładne ,nie zniszczone i zadbane do tego Long co mi bardzo odpowiada ,dwójkę dzieci mam także już nie pokopia siedzisk z tyłu :D
    Oto ona


    Pozdrawiam

    Dawaj więcej fotek! :)

  5. #35
    Radekk
    Gość
    Za jakiś czas coś wrzucę i już z vinem. Z ciekawszych rzeczy ma lodówkę, dd, klima na suficie, stołki masowane.... Jedynie czego brakuje to L7 a szkoda ,bo podobno każdy zachwala to audio a i tak jest gorsze niż Bose z audi..

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pan_Samochodzik
    Dołączył
    Jun 2019
    Posty
    406
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    Poznań
    Odnośnie Logica to słyszałem podobne opinie (w sensie, że jest świetny) ale niestety nie miałem okazji sprawdzić (posłuchać) samemu.
    Niemniej jednak w mojej bez L7 śmiejemy się czasami, że choć auto nie ma na wyposażeniu masowanych foteli to bass wystarczająco je zastępuje ;)

  7. #37
    Radekk
    Gość
    Haha no chyba że tak :)

  8. #38
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Radekk Zobacz posta
    Ostatnio szukałem dla siebie coś mocniejszego i rozsądnego że spalaniem ,przeglądając różne aukcje na allegro i olx pod tytułem "BMW e65" można trafić na różne sztuki i za 8 tys aż do 50 wybór ogromny... Diesla nie chciałem bo nie lubię ,a tych najwięcej .... Parę stron dalej ,patrzę 735iL ,gościu zachwala to auto ,pokazał dużo faktor z napraw w tym świece ,uszczelki ,wymieniane wahacze itp itd to dzwonie i byliśmy umówieni na 15 w piatek. Przyjechałem ,auto ładne ,nie zniszczone i zadbane do tego Long co mi bardzo odpowiada ,dwójkę dzieci mam także już nie pokopia siedzisk z tyłu :D
    Oto ona






    Pozdrawiam

    Jechaliście w garniturach? Wygląda na screen z filmu...

  9. #39
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,382
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Pochwal się fotami longa, bo ciekaw jestem jak wygląda środek ze 150kkm nalotu.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  10. #40
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Anatol Zobacz posta
    Jechaliście w garniturach? Wygląda na screen z filmu...
    Czepiasz się :) mamy już takiego na forum, co w gangu na zloty jeździ i to 3 autami tak że wiesz , rozumiesz :)

    PS
    pokaz więcej fot autorze zdjęcia bo sentymentalnie chce to zobaczyć!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •