Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: do czego to doszło

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    do czego to doszło


  2. #2
    7ka
    Gość
    kurde przeprowadzilbym sie tam :D

  3. #3
    Tylko te zimy... -50 jakoś mnie nie zachęca. Wolałbym dalej na północy, żeby było bliżej morza, takie Tromso czy Alta. Lata całkiem przyjemne (temp 10-20 stopni), a i zimy do przeżycia, bo średnio od -5 do +5. Tylko że jak rypnie śniegiem to tak ze 2-3 metry :D Ale ja akurat lubie śnieg. No i zorze polarne... Krajobraz i warunki życia wyborne
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    7ka
    Gość
    ale co tam robic :?

    od zawsze fascynowala mnie skandynawia..

    musze kiedys tam sie wybrac

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    KRZYSIU no jak to co z miskami polarnymi na ryby chodzic jako wabik oczywiscie ;D
    albo z eskimosami na foczki :P
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Ja kilka razy byłem i zdecydowanie polecam. Zwłaszcza podróż samochodem. Zrobiłem ładnych kilkanaście tysięcy km i cały czas za mną chodzi wynajęcie campera i trip na 3-4 tygodnie w kilka osób z zaliczeniem rajdu Finlandii. Z jednej strony jest nudno, bo lecisz 300km i nie spotkasz żywej duszy, nie ma nic, CPN-u, zajazdu, domu, no po prostu zero, tylko droga i las, i czasem renifer przebiegnie przed maską. Z drugiej znowu jak miniesz koło podbiegunowe w Szwecji (zwłaszcza za Kiruną) to zaczyna się krajobraz księżycowy. Jak okiem sięgnąć czarne skały, z wyglądu przypominające jakieś lawy wulkaniczne, miejscami trochę porostów i nawet w czerwcu wzdłuż drogi ciągną się zamarznięte jeziora i wodospady. Jest klimat, jak w końcu wpadasz do jakiegoś większego miasta, niby wszystko pięknie, słońce i wogóle, a na zawnątrz +3. I do tego płacisz na stacji za hot-doga 30zł :P Przeżyłem tak 2 tygodnie tu i tam na campingach i muszę przyznać że chętnie jeszcze raz bym się tam wybrał. Ledwo powyżej zera, miejscami leży wokoło śnieg a ty śpisz w 3 dresach w namiocie a i tak zamarzasz. Jak ktoś jest znudzony grzaniem tyłka pod palmami to zdecydowanie polecam taki wypad. Zwłaszca w środku lata żeby zaglądnąć w dzień polarny na Nordkapp. Bo zimą potrzeba duuuużo determinacji i dobrego 4x4 żeby gdziekolwiek dotrzeć :) A jak się dłużej posiedzi to i norweskie blond-foczki zaczynają się podobać ;)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Tylko te zimy... -50 jakoś mnie nie zachęca...
    Trzeba by dobry aku wsadzić do e38 :D I kolejne zapasowe mieć na prostownikach w garażu ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ee tam - w tamtych rejonach to jak w rejonie Irkucka - silnik gasisz tylko w lecie. I na włączonym aucie trzeba dolewać palowa do baku.



    A mieszkaniec tamtejszy Ci powie: " u nas to skolka 10 miesiaczy zima w roku, a potem ino lieto i lieto"

    A i zimy nie są groźne, skoro nad ranem jest zaledwie -15 st.C .... w izbie przy piecu ;D
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •