Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Styling 63 zmiana et

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    55
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Rogoźno

    Post Styling 63 zmiana et

    Witajcie mam w łapach te felgi 9cali przód et48 i 10 cali tył et45 19 cali
    Jakie dystanse kupić aby wyglądało to fabrycznie?
    Opony to 245x50 i 275x45. Z tego co czytałem są o "piątkę" za wysokie, będzie to sprawiać jakieś duże problemy?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków
    Najprostszym sposobem było by przyłożenie ich do piasty i zmierzenie od rantu felgi do rantu błotnika ile jest mm i wtedy masz od razu wynik grubości dystansu. Z racji że w tych s63 jest dosyć spore et to i dystans będziesz musiał dać spory bo standardowe et w 7er jest między et13 a et25 inne wartości będą bardziej wciągnięte w nadkole albo za bardzo wypchane. Co do opon to wszystko zależy od tego ile obniżenia masz jeśli chodzi o obcierki bo jeśli za bardzo wypchniesz dystansem koło to będzie większe prawdopodobieństwo obcierania, jeśli chodzi Ci o kwestie wizualną to profil 45 jest już dość wysokim profilem i jednak o tą 'piątkę' mniej można by się pokusić ale wszystko też zależy od tego jak Tobie się to widzi. Sam teraz mam dylemat bo dzwonił do mnie mechanik po wymianie zawiasu że tył mam na zero i są obcierki na dziurach, albo będę rolował nadkola, albo jakieś gumy usztywniające w sprężyny albo zmiana opon na 255/35 bo aktualnie mam 275/35 na 10 calach.
    Edit.
    Akurat przeglądałem olx i stoi tam E38 na s63. Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia to poszukaj jest za 7999zl nie będę wrzucał linka żeby reklamy nie robić, a to cytat z ogłoszenia "Auto obniżone co w połączeniu z 19 calowymi orginalnymi stylingami 63 9 i 10j i dystansami 40mm daje świetny wygląd." także na prawdę spory dystans trzeba tu wsadzić. I tak szczerze to dużo lepiej to koło leży w budzie E39 niż w E38 ale to tylko moje zdanie.
    Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez Osama ; 23-06-2019 o 10:34

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    55
    BMW
    E65 735i
    Skąd
    Rogoźno
    Auto nie jest obniżone, efekt że zdjęcia jest ładny ale nie potrzebuję aż takiego wyrównania. Koło może być schowane trochę także myślę że 25mm będzie wystarczające
    Ale może ktoś bardziej obeznany niż ja wygłosi jeszcze swoją opinię. Zastanawiam się czy dystanse na obie osie równe czy dać jakieś różne

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 00:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •