Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 122

Wątek: Witam ponownie

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cześć, sezon dla E32 dobiegł końca. Wczoraj zmiana filtra paliwa, zatankowanie pół baku świeżej benzyny, konserwacja skóry produktem firmy Colourlock, odkurzanie, czyszczenie kokpitu i na koniec myjnia. Jeszcze wyszła misa olejowa skrzyni biegów do uszczelnienia. Dwa takie na szybko z myjni. Może będzie widać jak zeszła w dół, pracuję tak, że nie mam kiedy zrobić zdjęć za dnia bo i rano, i wieczorem ciemno.















    Następca na zimę akurat trafiło się ze stajni BMW, więc miejmy nadzieję, że będzie wszystko ok. Jedynie co to chyba będą zdjęcia z części, które będą montowane na przyszły sezon, bo auto już stoi zamknięte w garażu.

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    767
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Post

    Super. Konserwowałeś ją jakoś po zakupie? Może warto pomyśleć o tym.
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 05-11-2019 o 10:29

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez jpj Zobacz posta
    Super. Konserwowałeś ją jakoś po zakupie? Może warto pomyśleć o tym.
    Niestety, jeszcze nie konserwowałem. Jest to w planach. Oddaję felgi do lakierowania i są dwie słuszne opcje do wyboru. Wersja ala chrom lub klasyczny srebrny.



    Klasyczny srebrny



    Bardziej do mnie przemawia wersja chrom, ale chętnie zapoznam się z innymi opiniami. Mowa oczywiście o S32.

  4. #44
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Szczerze, ani jedna felga jako wzór nie pasuje mi do e32.
    jak już, zrobił bym w chromie te na których jest teraz, bo wygląda najkorzystniej
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #45
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Tutaj chodzi tylko o kolorystykę felgi. Zostaje Styling 32 tylko chciałem zobrazować o jakie kolory się rozchodzi.

  6. #46
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No to tylko chrom w takim razie panie kierowniku
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #47
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,244
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Dyzio ma u siebie w E38 na S32 20" w tym a'la chromie i daje to nawet radę ;)

  8. #48
    Początkujący Użytkownik Awatar Nawalony Zając
    Dołączył
    Aug 2019
    Posty
    35
    BMW
    E66 2006 750LI
    Skąd
    Częstochowa
    A czemu blachy SC? Już myślałem, że ziomuś z "za płota" a tym czasem kolega z Wrocka?
    BTW Ładna sztuka, nawet jeśli pochodzi z Cze-wy to nie spotkałem na drodze.

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Felgi zostały już zawiezione przed świętami, polakierowane zostaną w ala chrom. Od razu sprawdzą też, czy są proste. Jest szansa, że na koniec stycznia będą gotowe. Będę musiał jeszcze je uzbroić w nowe kapselki z logiem.

    Cytat Zamieszczone przez Nawalony Zając Zobacz posta
    A czemu blachy SC? Już myślałem, że ziomuś z "za płota" a tym czasem kolega z Wrocka?
    BTW Ładna sztuka, nawet jeśli pochodzi z Cze-wy to nie spotkałem na drodze.
    Auto z Częstochowy, ale jeszcze nie przerejestrowane. Ma fajny numer tablicy, więc szkoda mi trochę przerejestrować, ale będę musiał. Ja z Wrocławia jak piszesz.

    Chciałem przegonić ją już tydzień przed świętami, ale niestety nawet stanie jej szkodzi. Jak wyjechała z garażu coś mnie tknęło, żeby zajrzeć pod spód czy wszystko jest ok - nie jest. Zaczął puszczać gdzieś przewód paliwa z króćca kolektora ssącego, leciało ciurkiem, a nie miałem ani węża, ani kluczy, więc z powrotem na miejsce. Dzisiaj zabrałem się za to, pojeździłem i umyłem z kurzu, którego było ponadto. Auto wyschło na dworze i odstawiłem na kolejny, miesięczny postój.









    Tak jak pisałem już gdzieś wcześniej uzbrajam się w nowe śruby, spinki, kołki i inne detale z ASO. Zrobiłem niewielkie zamówienie na zapoznanie się z programem BMW - Koneser i jestem zadowolony. Kupiłem też nowy emblemat 735, niestety, ale "iL" jest używane, braki stanów magazynowych i nie można dostać. Parę miesięcy temu też od forumowicza "yaz" kupiłem zębatki rolety elektrycznej, bo któraś jest wyrobiona, bo grzechocze i staje w miejscu. Gdyby ktoś miał wątpliwości do jakości - można brać śmiało, wyglądają solidnie.









    Plany są też, aby zmienić na szeroki grill. Miałem szeroki wcześniej i nie potrafię przekonać się do wąskiego, brakuje tego czegoś. Tutaj jest pęknięty i zajechany grill, połamane kratki reflektorów mocowane na trytytkę, więc i tak muszę kupić drugie. Pozostaje kwestia kupna maski i polakierowania jej. Aktualna maska tez nadaję się do lakierowania wraz błotnikami, gdzie w marcu miały iść do lakiernika, więc tym bardziej jestem nastawiony bardziej na zmianę skoro i tak muszę wszystko zmienić, żeby to miało ręce i nogi.

    Ponadto, oddałem do szkiełkowania kolektor ssący, obydwie obudowy termostatu. Walczę teraz z pokrywą zaworów, która zostanie wypolerowana na lustro. Za polerowanie wibracyjne krzyknęli od 450zł do 550zł, a, że sam polerowałem swego czasu elementy do starych motocykli to i zajmę się tym. W połowie miesiąca powinny elementy przyjść ze szkiełkowania to pokaże jak wyszły wraz z pokrywą.

  10. #50
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Mam mieszane uczucia co do szerokiego grilla w R6. Jakoś jak już było tak w VIN, to niech zostanie. Owszem, wygląda fajnie. Osobiście miałbym dylemat czy dać szeroki. Chyba że na zamiankę a stary zachować i zmienić co roku dla odmiany.

Podobne wątki

  1. [E65/66] witam ponownie :)))
    Przez dealer25 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 31-12-2014, 10:19
  2. [F01/02] witam ponownie
    Przez czarny745d w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2014, 21:22
  3. Witam ponownie z E38
    Przez jonash w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 121
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 11:53
  4. Witam ponownie
    Przez BorysWWA w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 00:35
  5. Witam ponownie
    Przez jek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •