Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 122

Wątek: Witam ponownie

  1. #31
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    W końcu jakieś ładne zdjęcia ktoś wrzucił. Do kalendarza jak znalazł będą :)
    [...]
    O to, to to! Miło widzieć, że zapał nie zgasł :)

  2. #32
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Obniżające springi leżą w garażu, ale braku czasu żeby je wrzucić. Może się jeszcze uda w tym miesiącu.

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    O to, to to! Miło widzieć, że zapał nie zgasł :)
    Ciekawe kiedy się zacznie nabór do kalendarza. To już czas. Nim konkurs, nim ankieta, nim druk, trzeba działać. Kto tym się zajmie? Sebek?

  4. #34
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Powoli, ale do przodu. Wygląda coraz lepiej ;)

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Cześć, akcja obniżania przodu zakończona pozytywnie. Zdjęć z aktualnego wyglądu niestety brak, bo było już za późno na jakiekolwiek fotki, a dzisiaj walczyłem z tyłem. Jeden amor się wylał, w drugim pękła sprężyna. Kupiłem tanie zamienniki, może rok wytrzymają. Przy demontażu przodu wleciały nowe drążki kierownicze i przy okazji wyszło, że do roboty zaraz będą łączniki stabilizatorów, tym raczej się zajmę na przyszły sezon. Dodatkowo wymieniłem żarówki w liczniku, które czasami przygasały podczas jazdy. Na szczęście nikt nie grzebał w instalacji jak w mojej poprzedniej E32.







    I takie jedno, wyróżniające się od tych na górze.



    Ogólnie rzecz biorąc, auto opisane jako "igła" pod względem technicznym, a wsadzone w nią już ponad 3000zł. Nie dałem za nią jakiejś wygórowanej ceny, ale czytając takie opisy, że "igła, wszystko robione, od fanatyka" to zawsze trzeba brać z dystansem. Gwarancją tego, że samochód już jest albo jest doprowadzany do tego stanu jest to tylko i wyłącznie samodzielna ingerencja. Jej jeszcze dużo brakuję, ale powoli idzie do przodu. Plany są takie, że dla samochodu wynajmę miejsce parkingowe w parkingu strzeżonym, ogrzewanym i zostaje przykryte plandeką. Aktualnie rozglądam się za jakimś wozem na zimę typu golf 2/3, bo szkoda mi jej tyrać w zimę. W ten czas odwiedzi lakiernika na poprawki lakiernicze błotników z których schodzi bezbarwny i parcha z tyłu pod lampą, którego widać na zdjęciu wyżej. Tam raczej trzeba będzie spawać, a, że chcę mieć to zrobione zgodnie ze sztuką oddam do blacharza. Mam też już zarezerwowane zaciski czterotłoczkowe, które w listopadzie mam nadzieję uda się zakupić i oddać do regeneracji. Będę się też uzbrajać w nowe części z ASO typu grill, chromy, brakujące wkręty itp. Oczywiście ze wszystkiego będzie fotorelacja. Pozdro!

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    763
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL
    Super podejście! Kibicuję i życzę wytrwałości!

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Dobra robota. W takich autach to z racji samego wieku, zawsze coś wyjdzie do zrobienia. W mojej też, niby wsio zrobione, ale zawsze się coś znajdzie do zrobienia. Wyadje mi się że już wszystko, ale jak się poszuka to się coś znajdzie. Czasami do jakichś pierdól, to się człowiek przyzwyczai nim nie zrobi i się jeździ. Potem się sprzeda, a ktoś powie, że to i to. Bo świeżym okiem patrzy, hehe.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2019
    Posty
    534
    BMW
    E34
    Skąd
    Płock
    3000 tylko wsadzone :D boze jak ja bym chciał tyle wydac :)

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2018
    Posty
    251
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    No przez 3,5 miesiąca posiadania auta, to wychodzi ponad 1000zł na miesiąc, dla kogoś kto ma dużo kasy to może mało, ale dla mnie mając dopiero 20 lat to jest sporo i tak się do tego odnoszę, bo trzeba samemu na to wszystko zapracować. Te 3 tysiące to są elementy czysto techniczne, zawieszenie, zrobienie skrzyni, filtry, oleje itp. Elementów wizualnych w to nie wliczam. Tak czy siak, każdy inaczej podchodzi do zasobu swojego portfela.
    Ostatnio edytowane przez motobiker ; 27-10-2019 o 22:07

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Ja już w moje E32 ze 25K pewnie wsadziłem. A było w super stanie, dobra baza. A się zbiera. To się tylko tak wydaje. Ja piszę wszyściutko, to mam rozeznanie. A gdzie koszt zakupu?

Podobne wątki

  1. [E65/66] witam ponownie :)))
    Przez dealer25 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 31-12-2014, 10:19
  2. [F01/02] witam ponownie
    Przez czarny745d w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2014, 21:22
  3. Witam ponownie z E38
    Przez jonash w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 121
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 11:53
  4. Witam ponownie
    Przez BorysWWA w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 12-12-2009, 00:35
  5. Witam ponownie
    Przez jek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-08-2009, 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •