Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: E39 vs e60/61

  1. #21
    Banned
    Dołączył
    Sep 2018
    Posty
    162
    BMW
    E66 735LI /E46 325i SMG/ E60 M5
    Skąd
    Łódź/Wrexham UK
    390 tyś i turbina nie ruszana, wątpię w to szczerze mówiąc. Co mi po zdjęciu. Poprostu w bajki nie wierzę, miałem dużo BMW od wersji cywilnych po wersję M, wiem co ile co siada. A to co kto kupuje to już kwestia indywidualna, możesz być obrzydliwie bogaty kupić Maybacha ale będziesz kojarzony z Rydzkiem.

  2. #22
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,381
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Audi S4/S6 avant? Gaz do tego bez problemu założysz, silniki i napęd trwałe.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    Skręca to już trochę? Bo kiedyś to słyszałem o legendach że audi miało nakładki blaszane na lusterka, żeby się tak szybko nie ścierały na zakrętach :P
    Bardziej mi się passat B7 podoba od audi, trochę jeździłem poliftowym passatem CC, to fajne auto. ale oska i troche mniejsze

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Audi S4/S6 avant? Gaz do tego bez problemu założysz, silniki i napęd trwałe.
    Do FSI gaz zakładają ale czy bez problemu. Poza tym na pewno będzie szczęśliwy jak będzie musiał wymienić rozrząd + oba nastawniki faz rozrządu. Ogólnie cokolwiek zrobić w tym aucie przy silniku to jest męczarnia i duże koszta. Skrzynie też do bez awaryjnych nie należą. Ogólnie auto bardzo drogie w utrzymaniu, a Bombel napisał, żę ma byćw miarę oszczędne ;)

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    W miarę :) Także jeśli będzie 4 litry co mi się zamknie w 20 gazu w miescie, to pasuje :D
    Nie no, fajnie gdyby silnik się nie pierdzielił. Po remoncie N54B30 mam dosyć się bujania z remontami skomplikowanych silników, co nikt się perfekcyjnie nie zna, krzyczy dużą kasę i niekoniecznie idealnie dobrze zrobi.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawliko
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    931
    BMW
    Audi A5 Coupe 2.7 TDI S-line
    Skąd
    Szczecin / Gryfice
    Blog
    4
    Jak ma być stosunkowo bezproblemowe to E60 to chyba tylko 530i m54. Choć ja też uważam, że to już są stare gruzy i tak czy siak będą generowały problemy.
    Przy każdej zmianie auta mam rozkminę czy by nie kupić coś z troszkę niższego segmentu ale jednak świeżego rocznikowo i zawsze kończę jednak z czymś starszym. Choć nie trafiam na problemowe auta - w poprzednim A4 B8 2011r miałem 366tys km i równiez oryginalne turbo.
    Pytanie czy na daily to nie lepiej popatrzeć za czymś kompaktowym w kombiaku - Leon 3, Golf 7. Nie będą to auta z jakimś hiper komfortem, ale do codziennej jazdy wydaje mi się że lepiej się sprawdzą niż jakieś stare premiumy. Albo troszkę wyżej i np. Mondeo z 2.0EB, choć to w większości Fusiony.
    W jakim budżecie w ogóle się poruszamy?
    Były:
    VW Jetta A2
    Opel Astra G Caravan
    BMW E32 730i[*][*]
    VW Passat B5 Variant
    BMW E38 728iA
    BMW E39 535iA
    Audi A3 8P 2.0T++
    Audi A6 C6 2.7 TDI++ Quattro
    BMW E91 318d+
    VW Phaeton 3.2
    Astra GTC OPC Line
    Mercedes CLK W209 200K lift
    BMW E90 320dA 177KM 08'

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    20-30K. Już jak ma być golf, to bym wolał passata. Rozmiar normalny chociaż

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Gaz do f10 da się założyć ale problem w butli (brak zapasu) No i z tego co wiem to są to instalacje które biorą Ok 20% benzyny . Nie ma takich na razie które w 100% by jeździły na gazie. Ja bym szukał 530 lub 535 diesla f 11 . Najlepiej 4x4. A jak chcesz coś mało awaryjne to podobno toyoty jakoś ogarniają wiec może Avensis ? Widzę po ogłoszeniach ze wała sporo km . A jak szkoda Ci funduszy i nie masz mega parcia na zmianę auta a Twoje daje radę to może olej kwestie zmiany na inne. Nowsze auto = nowsze (droższe) problemy ;)
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 19-06-2019 o 14:33

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    na F11 to nie ten budżet. A sama instlacja takiego gazu, to będzie z 8k ekstra. Nawet diesel jest za drogi. Chyba już lepiej mi zostać przy tym co mam. Albo faktycznie jakieś passeratti b6 może po lifcie... Przyspiesza dobrze.

    Generalnie to lubię to auto, ma w sumie wszystko co mi trzeba, jest wręcz idealne, ale za wolne i w stosunku do tego jak "słabo" jedzie, to pali zdecydowanie za dużo. Przykro mi było jak mnie nowy transit opierdolił, a nie ścigał się. Niby wziąłem go powyżej 70kmh, ale niesmak został. Albo właśnie passat b6/7. Ruszam dość ostro, on został za mną, cyk i jest długość auta przede mną. Trochę to działa negatywnie... Demon prędkości to nie jest moje 528 ale swoje chleje.

    Edit. Ale może faktycznie jeszcze rok się tym przeturlać i wtedy ciut stanieją F11. Bo lbulić w tym momencie za ładne E61, które z roku na rok drastystycznie się będzie starzeć i psuć i tracić na wartości, to może lepiej efke. Pytanie do was czy one nie jebią się jeszcze gorzej.
    Ostatnio edytowane przez bombel89 ; 19-06-2019 o 14:50

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    na F11 to nie ten budżet. A sama instlacja takiego gazu, to będzie z 8k ekstra. Nawet diesel jest za drogi. Chyba już lepiej mi zostać przy tym co mam. Albo faktycznie jakieś passeratti b6 może po lifcie... Przyspiesza dobrze.

    Generalnie to lubię to auto, ma w sumie wszystko co mi trzeba, jest wręcz idealne, ale za wolne i w stosunku do tego jak "słabo" jedzie, to pali zdecydowanie za dużo. Przykro mi było jak mnie nowy transit opierdolił, a nie ścigał się. Niby wziąłem go powyżej 70kmh, ale niesmak został. Albo właśnie passat b6/7. Ruszam dość ostro, on został za mną, cyk i jest długość auta przede mną. Trochę to działa negatywnie... Demon prędkości to nie jest moje 528 ale swoje chleje.

    Edit. Ale może faktycznie jeszcze rok się tym przeturlać i wtedy ciut stanieją F11. Bo lbulić w tym momencie za ładne E61, które z roku na rok drastystycznie się będzie starzeć i psuć i tracić na wartości, to może lepiej efke. Pytanie do was czy one nie jebią się jeszcze gorzej.
    Ja od roku ma f01 i części ciut droższe ale chyba z trwałością jest lepiej niż np w stosunki do mojej byłej e65, ale czy jakoś mega lepiej Hmm to nie wiem bo wiek auta tez robi swoje. W każdym coś trzeba ogarnąć . Nie chce zapeszać bo mam 1100 km do domu 😀😀
    Jeździ się lepiej. Przyjechałem do Chorwacji jadąc na granicy przepisów i spalanie 8,1 wiec to mnie bardzo cieszy. W 745 to by pewnie z 11-13 było .
    Mnie chyba zawsze najbardziej boli z wydatków co do 7er to np opony i ubezpieczenie. To zawsze chłodnie tysiące . Potem olej w skrzyni . A reszta to jakieś upierdliwe awarie typu coś stuka i nikt nie wie gdzie itd itp. Oczywiście zawsze się ogarnie ale czasami to zajmuje sporo postów na forum, sporo nerwów , sporo wydanej kasy na naukę i wymianę tego co nie trzeba ;)

    Tez myślałem czy nie kupić np nowej superb lub nowej 1ki a nawet nowej 5. Ale wygrało 7 jak zawsze . Ale jak ktoś pyta co kupić to zawsze pytam czy na prawdę lubi motoryzacje i czy mu zależy mega. Bo jak nie to lepiej nowe obojętne jakiej marki. Jeździsz i masz w dupie. Albo leasing i co 3 lata wymiana na inne - ale wtedy sponsorujesz Rotschildow albo roccefelerow . Tak czy siak auta to skarbonki .
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 19-06-2019 o 16:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •