jaki kolor bedzie?
jaki kolor bedzie?
https://youtu.be/Gak4_OpM9so Zapraszam, kolor zostaje taki jak był![]()
To jest "porno dla fanów 7-er" - jak najwięcej takich materiałów :)
Ostatnio edytowane przez Pan_Samochodzik ; 25-12-2019 o 09:16
490? Miałem taki w 750i :)
no ciekaw jestem efetu finalnego prac, natomiast o kosztach wole nawet nie myslec :(
Mega robota
było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si