Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: kredyt, jaki najlepszy

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    kredyt, jaki najlepszy

    ze wzgledu ze zmieniam miejsce zamiaszkania potrzebuje okolo 200tys zl, wiadomo ze kredyt, moze ktos z kolegow wie w jakim banku, moze ktos pracuje w tym biznesie? to moj pierwszy kredyt wiec jestem zielony

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Jeżeli mogę coś podpwiedzieć :

    * ważne aby w umowie kredytowej był zapis , że możesz spłacić kredyt przed czasem;


    Jeżeli oczywiście to będzie twoje pierwsze lokum to pamiętaj o rządowym programie wsparcia w spłacie kredytu hipotecznego „Rodzina na swoim" szczegóły : http://www.rodzinanaswoim.pl/

    Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego to dziś średnio : 7.30%
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Z moich doświadczeń i obserwacji, mogę Ci zaproponować wizytę w PKO BP - mają dobre oporcentowanie (choć do niedawna mieli, o ile się nie zmieniło), a i jak pisze olejus, można spłacić przed końcem w dowolnym momencie - nie tracisz wtedy dużo bo płacisz kapitał początkowy pomniejszony o raty spłacone.

    A tak przed tym głównym, radzę Ci na dniach wziąć mały szybki kredycik (gdzie kolwiek) choćby na 1-2tys. pln, wpłacić normalnie pierwszą ratę, a potem jednorazowo resztę/całość spłacić - podbudujesz w ten sposób i to znacznie swoją zdolność kredytową "w oczach" banku. Może to się wydawać trochę naciągane, ale jak masz dobrze spłacony wcześniejszy kredyt to zyskujesz sporo punktów dla pobrania późniejszych grubych kredytów.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a czy gdybym niedostal kredytu czy moze kupic dom (ktory aktualnie jest splacany) i "przejąć" kredyt?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    a czy gdybym niedostal kredytu czy moze kupic dom (ktory aktualnie jest splacany) i "przejąć" kredyt?
    Można ale to zależy od banku który kredytuje ten dom. Jeśli bank się zgodzi to oczywiście są takie praktyki prowadzone.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    hmmmm, a gdybym kupic ten dom z kredytem, a tą kwote ktorą mam, zamiast wplacac (ponad 50% wartosci domu) wplacic na lokate, dom splacac w calosci........ oj cos chyba zle kombinuje

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Trochę zamotałeś.Ale zrozumiałem to tak że chcesz przejąć dom z kredytem i go spłacać. A kredyt który Ty weźmiesz na lokatę. Dobrze to zrozumiałem? Powiem Ci że ludzie tak robią. Ale na ile to sie opłaca to nie powiem z marszu bo nie wiem. To jest na dłuższe liczenie. Pracuje w branży więc jak byś chciał coś sie dowiedzieć to wal śmiało na PW
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    wyślij do mnie na GG telefon do siebie. Porozmawiamy i zobaczymy co można Ci zaproponować.
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  9. #9
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    PW

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    pisze na otwartym forum bop tu chyba nie tajemnica ani wstyd sie popytac,


    Dom ma kosztowac 550 000
    ja ma 350 000
    wiec musze pozyczyc z 200tys jak wezme kredyt na 30lat wyjdzie niecale 1400zl miesiecznie, moze zrobic to jeszcze inaczej, kupic ten dom z kredytem (a jest jeszcze 520tys) gdzie poprzedni wlasciciele maja rete okolo 3100zl miesiecznie, kupuje dom w calosci z kredytem, wplacam 350tys na lokate co daje mi okolo 20tys zl rocznie, a kwota roczna kredytu wynosi 37000 wiec zostaje mi 17000 co w przaeliczeniu na miesiac okolo 1400zl czyli tyle ile na poczatku, a co mi to da?? ze po splacie calego domu zostanie mi 350 000 , dobrze mysle???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •