Gratulujemy samozaparcia! Niejeden pewnie sprzeda³by j± w cholerê ;) Ale teraz ma za to w pe³ni sprawne auto z kuuup± nowych czê¶ci :P
Gratulujemy samozaparcia! Niejeden pewnie sprzeda³by j± w cholerê ;) Ale teraz ma za to w pe³ni sprawne auto z kuuup± nowych czê¶ci :P
To prawda, rado¶æ niesamowita. Dzisiaj rano odpali³em, zero stukania. Wyprzedza³em - nie terkota³ jak stary diesel. Jest naprawdê inny komfort jazdy. Ale zeby nie by³o za weso³o to klima mi znów dzia³a kiedy chce... A jedyne czego nie wymieni³em, to zawór rozprê¿ny. Chyba trzeba bêdzie zajrzeæ tam.
Gratuluje samozaparcia i wytrwalosci
Jest moc
Super !
tylko ca³y ten temat jest opisany o problemach a nawet nie ma zdjêcia tego auta - mo¿e by¶ wklei³ o czym mowa itd?
Bo póki co to twoje auto to trochê Yeti
https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW G£ÓWNYCH !!!
____________________________________________
ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
ex - BMW E66 745 Li black metallic
ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic