Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 58

W±tek: Nowe opony Pirelli - Na trzech widaæ wklês³o¶ci... Pro¶ba o poradê.

  1. #21
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Tomek R.
    Do³±czy³
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Sk±d
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    A jaki napis masz na oponach tzn MADE IN ?????? Jaki kraj ?
    Made in Russia

  2. #22
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    ¯artujesz ? Na Pirelli ?

  3. #23
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Tomek R.
    Do³±czy³
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Sk±d
    Warszawa
    Zgadza siê. Te¿ jestem zdziwiony.

    Ostatnio edytowane przez Tomek R. ; 03-05-2019 o 16:53

  4. #24
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja kupi³em nowe Pirelli angel st do moto i maj± Made in China . Te¿ by³em zdziwiony, ale doszuka³em siê ,¿e Pirelli ju¿ lata temu przenie¶li du¿o produkcji do Chrl . Niemniej jednak opony s± wykonane bardzo ³adnie i zachowuj± siê rewelacyjnie. Produkcji w Rosji siê jednak nie spodziewa³em, ale to by wiele t³umaczy³o haha
    Teraz jak co¶ jest chiñskie to jest oryginalne :)
    Wklês³o¶ci nie s± niebezpieczne i s± w³a¶nie efektem produkcji opon ,chocia¿ te Twoje s± dosyæ mocno widoczne noooooo, ale jak na ruski wyrób to i tak dobrze ,¿e nie s± kwadratowe te opony :)
    Oddasz na reklamacjê to Ci je pewnie zwróc± bo powiedz± ,¿e wklês³o¶ci s± dopuszczalne. Czeka³a by Ciê ciê¿ka przepychanka z nimi ,ale jak masz inne ko³a to ja bym powalczy³. Mnie by to te¿ wkurza³o takie wklês³o¶ci. Teraz czasy s± wredne i marki co ca³e zycie by³y premium niejednokrotnie s± dzi¶ gorsze od tych tañszych.

  5. #25
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Tomek R.
    Do³±czy³
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Sk±d
    Warszawa
    Jak pisa³em wcze¶niej, po rozmowie z dzia³em reklamacji Opo... i z szefem wulkanizacji w której zak³ada³em opony, nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie tej reklamacji. Ponoæ bardzo du¿o nowych opon tak wygl±da i jest to norma wiêc nawet nie zwracaj± uwagi. Stracê tylko czas i pieni±dze na t± nierówn± walkê.

  6. #26
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No niestety ,ale te¿ mi siê wydaje. Szlag mnie trafia ,¿e cz³owiek my¶li ,¿e kupuje sobie co¶ fajnego i nie taniego a dostaje takie co¶ co nie jest okr±g³e a powinno byæ . Kolega w tamtym roku kupi³ Pirelli do F10 i nie umieli na Hunterze kilogramów ustawiæ. Le¿a³y z dwa tygodnie w gara¿u za³o¿one na felgach z ci¶nieniem nabitym do 4 bar . Trochê im to pomog³o i jezdzi na nich.

  7. #27
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Ja kupi³em nowe Pirelli angel st do moto i maj± Made in China . Te¿ by³em zdziwiony, ale doszuka³em siê ,¿e Pirelli ju¿ lata temu przenie¶li du¿o produkcji do Chrl . Niemniej jednak opony s± wykonane bardzo ³adnie i zachowuj± siê rewelacyjnie. Produkcji w Rosji siê jednak nie spodziewa³em, ale to by wiele t³umaczy³o haha
    Teraz jak co¶ jest chiñskie to jest oryginalne :)
    Wklês³o¶ci nie s± niebezpieczne i s± w³a¶nie efektem produkcji opon ,chocia¿ te Twoje s± dosyæ mocno widoczne noooooo, ale jak na ruski wyrób to i tak dobrze ,¿e nie s± kwadratowe te opony :)
    Oddasz na reklamacjê to Ci je pewnie zwróc± bo powiedz± ,¿e wklês³o¶ci s± dopuszczalne. Czeka³a by Ciê ciê¿ka przepychanka z nimi ,ale jak masz inne ko³a to ja bym powalczy³. Mnie by to te¿ wkurza³o takie wklês³o¶ci. Teraz czasy s± wredne i marki co ca³e zycie by³y premium niejednokrotnie s± dzi¶ gorsze od tych tañszych.
    Nied³ugo ca³± produkcje wyprowadzimy po za granicê UE i staniemy siê jak Wenezuela :( Potem USA pomagaj±c nam wprowadz± na nas embrga i po sprawie :)

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    No niestety ,ale te¿ mi siê wydaje. Szlag mnie trafia ,¿e cz³owiek my¶li ,¿e kupuje sobie co¶ fajnego i nie taniego a dostaje takie co¶ co nie jest okr±g³e a powinno byæ . Kolega w tamtym roku kupi³ Pirelli do F10 i nie umieli na Hunterze kilogramów ustawiæ. Le¿a³y z dwa tygodnie w gara¿u za³o¿one na felgach z ci¶nieniem nabitym do 4 bar . Trochê im to pomog³o i jezdzi na nich.
    No dobra, siejemy panikê, ale czy opona po za wizualn± kwesti± powodujê jakie¶ niedogodnosci ? ¬le sie prowadzi? Nie da siê wywazyc ? Wystêpuj± jakie¶ drgania podczas jazdy ? Chyba lekko przesadzacie panowie :)

  8. #28
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Janek ,ja siê zgadzam ,¿e takie wklê¶niêcia na oponie s± dopuszczalne i nie siejemy paniki tylko czy sam kupuj±c opony z takim czym¶ nie by³by¶ z³y ,¿e tak to wygl±da .
    Pewnie poza efektem wizualnym bêdzie wszystko ok . Ja mam koreañskie Nexen i czego¶ takiego nie ma. Czyli mo¿na ? Mo¿na.
    Marki premium zesz³y na psy zreszt± co tu du¿o pisaæ jak nowe BMW ma biedê 150kkm dojezdziæ :)

  9. #29
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    BEUTHEN/Bytom
    Niestety trochê ¿yjecie stereotypami z czasów ZSRR.

    Mogê wam powiedzieæ ,¿e gdyby¶cie zobaczyli w niektórych bran¿ach jak ruscy s± do przodu w stosunku chocia¿by do nas ,to by szczena opad³a. O nie jednym wyposa¿eniu przemys³owym ,to mo¿emy sobie d³uuuugo pomarzyæ bo jeste¶my bidoki

    Kiedy¶ do e38 kupi³em 18" Firestone ,made in Poland z Poznania i wszystko by³o ok.

    Co do tematu w±tku to jak pisa³em od razu , ,¿e to nie wada i nie uznaj± reklamacji.


    Aaaaa , my¶lê ,¿e mo¿na je¿dziæ pow 140km/h na autobanie

  10. #30
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Janek ,ja siê zgadzam ,¿e takie wklê¶niêcia na oponie s± dopuszczalne i nie siejemy paniki tylko czy sam kupuj±c opony z takim czym¶ nie by³by¶ z³y ,¿e tak to wygl±da .
    Pewnie poza efektem wizualnym bêdzie wszystko ok . Ja mam koreañskie Nexen i czego¶ takiego nie ma. Czyli mo¿na ? Mo¿na.
    Marki premium zesz³y na psy zreszt± co tu du¿o pisaæ jak nowe BMW ma biedê 150kkm dojezdziæ :)
    Ja ju¿ tyle razy przejecha³em siê na oponach ze ostatnie dwa kpl zamówi³em od razu z za³o¿eniem i ogl±da³em je dok³adnie przed odbiorem auta. I fakt ze pewnie bym nie zap³aci³ jakby mia³y takie wizualne wady. Ale dlatego ze wiesz i¿ jestem przewra¿liwiony ;)

Podobne w±tki

  1. [E38] Pro¶ba o ocene trzech e38
    Przez gadzecik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2014, 14:13
  2. Zimowe Opony ...trzech ró¿nych firm. Które?
    Przez Roobs w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 23:45
  3. [opony] Wanli !?!?! Pirelli P6000
    Przez Aldik w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 31-03-2008, 15:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •