Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 58

W±tek: Nowe opony Pirelli - Na trzech widaæ wklês³o¶ci... Pro¶ba o poradê.

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,642
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Wszystko jest ok , nie jest to ¿adna wada fabryczna i nie powinno to mieæ ¿adnego wp³ywu na eksploatacjê. Po prostu niektóre oponay ta maj± i nic siê nie dzieje.
    Nie no ELVIS,
    daj ¿yæ. Lata³by¶ na takiej oponie 140+ po autobanie?
    Taki rodzaj deformacji mo¿e byæ spowodowany z³ym sk³adowaniem opony po jej wyprodukowaniu.
    Wg mnie taka opona jest nieporównywalnie bardziej podatna na dalsze zniekszta³cenie vs. "zdrowa", po wjechaniu np. na krawê¿nik.

    Tomek R.,
    OPONEO ma równie¿ stronê informacyjn± nt. uszkodzeñ/wad opon.

    Cytat Zamieszczone przez Oponeo
    Twoj± uwagê powinny zwróciæ równie¿ wszelkie wybrzuszenia i nieregularno¶ci na oponie.

    Czytaj wiêcej: https://www.oponeo.pl/artykul/uszkod...eksploatacyjne

  2. #12
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Nie no ELVIS,
    daj ¿yæ. Lata³by¶ na takiej oponie 140+ po autobanie?
    Taki rodzaj deformacji mo¿e byæ spowodowany z³ym sk³adowaniem opony po jej wyprodukowaniu.
    Wg mnie taka opona jest nieporównywalnie bardziej podatna na dalsze zniekszta³cenie vs. "zdrowa", po wjechaniu np. na krawê¿nik.

    Tomek R.,
    OPONEO ma równie¿ stronê informacyjn± nt. uszkodzeñ/wad opon.
    Wybrzuszenie z tego co google mówi sa z³e, ale wklês³o¶ci ju¿ nie,.

    EDIT: Jeszcze tu temat http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2068&lofi=1
    Ostatnio edytowane przez Aldik ; 02-05-2019 o 14:55

  3. #13
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,642
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    Wybrzuszenia to bez dyskusji z³o.
    Co do takich wklês³o¶ci jak u autora tematu osobi¶cie bym dyskutowa³ i st±d moja sugestia o sk³adaniu reklamacji.

  4. #14
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez Tomek R. Zobacz posta
    Wada fabryczna lub wszystko ok. Jedna opona z najdro¿szego kompletu który kupi³em w ¿yciu, wygl±da jak wszystkie inne które do tej pory mia³em i widzia³em, a 3 s± jakie¶ pofa³dowane i ja mam na tym z rodzin± je¼dziæ 140 po autostradzie?? Do nieba?

    Jak bêdziesz je¿dzi³ i czy bêdziesz je¿dzi³ to Twoja decyzja.

    Co do fachowca z NORAUTO , to lepszego juz nie da siê znale¿æ.

    Powiedzmy ,¿e juz "trochê" opon zje¿dzi³em róznymi samochodami i z tego co pamiêtam jaki¶ komplet lub wiêcej, te¿ taki mia³em z wklê¶nieciem i nic sie nie dzia³o do koñca ¿ywota opony .

    Tak jak napisa³ Aldik , te wklê¶niêcie powstaje przy produkcji i nie jest wad± , dlatego w±tpiê ,¿e uznaj± Ci reklamacjê ,ale próbój.

  5. #15
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Tomek R.
    Do³±czy³
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Sk±d
    Warszawa
    Rozmawia³em przed chwil± z dzia³em reklamacji Oponeo. Powiedziano mi ¿e prawdopodobnie to s± zak³adki osnowy bocznej i ¿e nie jest to niebezpieczne. Wszystko jest w porz±dku poza wp³ywem na wygl±d. By³em przed chwil± w zak³adzie który mi to zak³ada³ i spytam co oni na to. Go¶æ który zajmuje siê d³ugo t± prac± potwierdzi³ ¿e s± to zak³adki osnowy i ¿e na wysokoprofilowych oponach widaæ to bardziej. Jest to przypad³o¶æ nowych modeli które maj± byæ bardziej ekologiczne wiêc zmniejsza siê ilo¶æ gumy na bokach. Co do Oponeo, je¶li chcê reklamowaæ opony to muszê je im odes³aæ. Czyli muszê pojechaæ do wulkanizacji i zap³aciæ za ¶ci±gniêcie opon. Nastêpnie je¿eli nie posiadam innych opon, postawiæ auto na ceg³ach na tydzieñ pod wulkanizacj± i czekaæ na kuriera który je zabierze:) Po tygodniu je¿eli uznaj± reklamacjê, przysy³aj± nowe i zwracaj± kaskê za monta¿. Trochê s³abo to wygl±da ¿e nie ma punktu który mo¿e dokonaæ ekspertyzy i ogarn±æ temat na miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Tomek R. ; 02-05-2019 o 19:21

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Sk±d
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    mialem pireliki i tez mialy takie cos

  7. #17
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Tomek R.
    Do³±czy³
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Sk±d
    Warszawa
    Wa¿ne ¿e wszystko jest ok z oponami i mo¿na spokojnie je¼dziæ. Jeszcze zosta³a mi zbie¿no¶æ bo ostatni fachowcy robili dwa razy i dalej mam krzywo kierownicê i wymiana wk³adu prawego lusterka bo siê telepie podczas szybszej jazdy. Potem chyba na jaki¶ czas bêdzie spokój:)

  8. #18
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Tomek R. Zobacz posta
    Wa¿ne ¿e wszystko jest ok z oponami i mo¿na spokojnie je¼dziæ. Jeszcze zosta³a mi zbie¿no¶æ bo ostatni fachowcy robili dwa razy i dalej mam krzywo kierownicê i wymiana wk³adu prawego lusterka bo siê telepie podczas szybszej jazdy. Potem chyba na jaki¶ czas bêdzie spokój:)
    Z geometri± to patologia jakas, tez sie sporo namêczylem i wyda³em sporo kasy na wymianê zbêdnych rzeczy eh. W koñcu pojecha³em ok 100 km od domu.
    Ty najbli¿ej masz w £odzi polecanych na forum speców od ustawieñ.

  9. #19
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A jaki napis masz na oponach tzn MADE IN ?????? Jaki kraj ?

  10. #20
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik Awatar Tomek R.
    Do³±czy³
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Sk±d
    Warszawa
    W Warszawie nalaz³em miejsce przy ul. Fletniowej 11. Niejaki Schubert. Ponoæ cz³owiek zna siê na rzeczy. U B³oñskiego nie ma sensu tego robiæ bo tylko popsuli. A lusterko mo¿e zaraz obejrzê. Jest tam jakie¶ druciarstwo odstawione i nie opuszcza siê przy wstecznym no i siê telepie. Ale to chyba ju¿ nie w tym temacie bo za¶miecam.

Podobne w±tki

  1. [E38] Pro¶ba o ocene trzech e38
    Przez gadzecik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2014, 14:13
  2. Zimowe Opony ...trzech ró¿nych firm. Które?
    Przez Roobs w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 23:45
  3. [opony] Wanli !?!?! Pirelli P6000
    Przez Aldik w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 31-03-2008, 15:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •