Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Nowe opony Pirelli - Na trzech widać wklęsłości... Prośba o poradę.

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar Tomek R.
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    A jaki napis masz na oponach tzn MADE IN ?????? Jaki kraj ?
    Made in Russia

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Żartujesz ? Na Pirelli ?

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar Tomek R.
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Warszawa
    Zgadza się. Też jestem zdziwiony.

    Ostatnio edytowane przez Tomek R. ; 03-05-2019 o 15:53

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja kupiłem nowe Pirelli angel st do moto i mają Made in China . Też byłem zdziwiony, ale doszukałem się ,że Pirelli już lata temu przenieśli dużo produkcji do Chrl . Niemniej jednak opony są wykonane bardzo ładnie i zachowują się rewelacyjnie. Produkcji w Rosji się jednak nie spodziewałem, ale to by wiele tłumaczyło haha
    Teraz jak coś jest chińskie to jest oryginalne :)
    Wklęsłości nie są niebezpieczne i są właśnie efektem produkcji opon ,chociaż te Twoje są dosyć mocno widoczne noooooo, ale jak na ruski wyrób to i tak dobrze ,że nie są kwadratowe te opony :)
    Oddasz na reklamację to Ci je pewnie zwrócą bo powiedzą ,że wklęsłości są dopuszczalne. Czekała by Cię ciężka przepychanka z nimi ,ale jak masz inne koła to ja bym powalczył. Mnie by to też wkurzało takie wklęsłości. Teraz czasy są wredne i marki co całe zycie były premium niejednokrotnie są dziś gorsze od tych tańszych.

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar Tomek R.
    Dołączył
    Jan 2019
    Posty
    48
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Warszawa
    Jak pisałem wcześniej, po rozmowie z działem reklamacji Opo... i z szefem wulkanizacji w której zakładałem opony, nie ma szans na pozytywne rozpatrzenie tej reklamacji. Ponoć bardzo dużo nowych opon tak wygląda i jest to norma więc nawet nie zwracają uwagi. Stracę tylko czas i pieniądze na tą nierówną walkę.

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    No niestety ,ale też mi się wydaje. Szlag mnie trafia ,że człowiek myśli ,że kupuje sobie coś fajnego i nie taniego a dostaje takie coś co nie jest okrągłe a powinno być . Kolega w tamtym roku kupił Pirelli do F10 i nie umieli na Hunterze kilogramów ustawić. Leżały z dwa tygodnie w garażu założone na felgach z ciśnieniem nabitym do 4 bar . Trochę im to pomogło i jezdzi na nich.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Ja kupiłem nowe Pirelli angel st do moto i mają Made in China . Też byłem zdziwiony, ale doszukałem się ,że Pirelli już lata temu przenieśli dużo produkcji do Chrl . Niemniej jednak opony są wykonane bardzo ładnie i zachowują się rewelacyjnie. Produkcji w Rosji się jednak nie spodziewałem, ale to by wiele tłumaczyło haha
    Teraz jak coś jest chińskie to jest oryginalne :)
    Wklęsłości nie są niebezpieczne i są właśnie efektem produkcji opon ,chociaż te Twoje są dosyć mocno widoczne noooooo, ale jak na ruski wyrób to i tak dobrze ,że nie są kwadratowe te opony :)
    Oddasz na reklamację to Ci je pewnie zwrócą bo powiedzą ,że wklęsłości są dopuszczalne. Czekała by Cię ciężka przepychanka z nimi ,ale jak masz inne koła to ja bym powalczył. Mnie by to też wkurzało takie wklęsłości. Teraz czasy są wredne i marki co całe zycie były premium niejednokrotnie są dziś gorsze od tych tańszych.
    Niedługo całą produkcje wyprowadzimy po za granicę UE i staniemy się jak Wenezuela :( Potem USA pomagając nam wprowadzą na nas embrga i po sprawie :)

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    No niestety ,ale też mi się wydaje. Szlag mnie trafia ,że człowiek myśli ,że kupuje sobie coś fajnego i nie taniego a dostaje takie coś co nie jest okrągłe a powinno być . Kolega w tamtym roku kupił Pirelli do F10 i nie umieli na Hunterze kilogramów ustawić. Leżały z dwa tygodnie w garażu założone na felgach z ciśnieniem nabitym do 4 bar . Trochę im to pomogło i jezdzi na nich.
    No dobra, siejemy panikę, ale czy opona po za wizualną kwestią powoduję jakieś niedogodnosci ? Źle sie prowadzi? Nie da się wywazyc ? Występują jakieś drgania podczas jazdy ? Chyba lekko przesadzacie panowie :)

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Janek ,ja się zgadzam ,że takie wklęśnięcia na oponie są dopuszczalne i nie siejemy paniki tylko czy sam kupując opony z takim czymś nie byłbyś zły ,że tak to wygląda .
    Pewnie poza efektem wizualnym będzie wszystko ok . Ja mam koreańskie Nexen i czegoś takiego nie ma. Czyli można ? Można.
    Marki premium zeszły na psy zresztą co tu dużo pisać jak nowe BMW ma biedę 150kkm dojezdzić :)

  9. #29
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Niestety trochę żyjecie stereotypami z czasów ZSRR.

    Mogę wam powiedzieć ,że gdybyście zobaczyli w niektórych branżach jak ruscy są do przodu w stosunku chociażby do nas ,to by szczena opadła. O nie jednym wyposażeniu przemysłowym ,to możemy sobie dłuuuugo pomarzyć bo jesteśmy bidoki

    Kiedyś do e38 kupiłem 18" Firestone ,made in Poland z Poznania i wszystko było ok.

    Co do tematu wątku to jak pisałem od razu , ,że to nie wada i nie uznają reklamacji.


    Aaaaa , myślę ,że można jeżdzić pow 140km/h na autobanie

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Janek ,ja się zgadzam ,że takie wklęśnięcia na oponie są dopuszczalne i nie siejemy paniki tylko czy sam kupując opony z takim czymś nie byłbyś zły ,że tak to wygląda .
    Pewnie poza efektem wizualnym będzie wszystko ok . Ja mam koreańskie Nexen i czegoś takiego nie ma. Czyli można ? Można.
    Marki premium zeszły na psy zresztą co tu dużo pisać jak nowe BMW ma biedę 150kkm dojezdzić :)
    Ja już tyle razy przejechałem się na oponach ze ostatnie dwa kpl zamówiłem od razu z założeniem i oglądałem je dokładnie przed odbiorem auta. I fakt ze pewnie bym nie zapłacił jakby miały takie wizualne wady. Ale dlatego ze wiesz iż jestem przewrażliwiony ;)

Podobne wątki

  1. [E38] Prośba o ocene trzech e38
    Przez gadzecik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-05-2014, 13:13
  2. Zimowe Opony ...trzech różnych firm. Które?
    Przez Roobs w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 22:45
  3. [opony] Wanli !?!?! Pirelli P6000
    Przez Aldik w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 31-03-2008, 14:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •