Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nie działa IDrive

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    4
    BMW
    E65
    Skąd
    Dolnyśląsk

    Post Nie działa IDrive

    Witam, posiadam E65 przedlift z audio o nazwie: S676A HiFi Speaker System
    Nie działa mi wiele funkcji idriva, typu odczyt błędów w fabrycznym monitorze, nie mam dostępu do danych o wymianach ani nie moge ustawić godziny. Na fejsie wyczytałem że to są objawy braku wzmacniacza L7, czyli logic7. Problem w tym, że ja nie mam wersji audio logic7, więc czy powinienem posiadać w bagażniku wzmacniacz koło czytnika navi? Nigdzie nie mogę znaleźć do tego informacji :/

    PS. Dodam oczywiście że u mnie nic nie ma w tym bocznym schowku, dlatego pytam :)

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    69
    BMW
    e65 745i
    Skąd
    Puławy
    Cos w pętli most padło, na poczatek proponuje obejsc naped nawigacji, najlatwiej dojsc. Zeby to obejsc tak jak kazdy element petli most musisz miec "mostloop" i jesli to nie navi to trzeba po kolei wykluczac. Nastepny w kolejce co często pada jest ASK.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2019
    Posty
    4
    BMW
    E65
    Skąd
    Dolnyśląsk
    Właśnie zapomniałem napisać, że ASK poprzedni właściciel zamienił na zwykłe radio. Oryginalne mam, tylko wtyczka od ask została ucięta, kable poklejone taśmą i sam tego nie ogarnę, będę musiał podjechać do jakiegoś speca od audio. Kompletnie o tym zapomniałem, bo nie sądziłem, że radio może mieć coś wspólnego.
    Czyli moja wersja wyposażenia nie posiada fabrycznie tego wzmacniacza w bagażniku?

    Jeszcze gdy teraz szukałem tego mostloop znalazłem coś takiego: https://www.ebay.com/itm/BMW-E65-E66...-/311679335404
    Identyczne to posiadam w okolicy zmieniarki, widziałem to przypadkowo gdy rozbierałem deskę rozdzielczą. Czy to jest ten most od tego ASKa i przez niego mogą nie działać te funkcje idriva?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-12-2014, 22:42
  2. [audio/video] Logic 7 - problem z gosnikiem/glosnikami - dziwny problem...
    Przez baran13 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2014, 23:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •