Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: POMOCY PROBLEM ; "ZŁODZIEJKA" DO ŚRUB SIE OBROBIŁA

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    kupisz tylko nastepne badziewie które przy nastepnej nieprzyjemnej sytuacji zrobi ją jeszcze bardziej nieprzyjemna

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Maniekk
    Rozmawiałem z poprzednim właścicielem i podobno kupował złodziejkę w Norautao.Jadę jutro izobaczumy czy coś załatwię.Kapcia mam ale na szczęście jest drugie autko
    jak w norauto to napewno badziew ;D i juz chyba wiem co to za zlodziejka, mega lipa!!!, norauto kupuje to po 7zl za 4szt!!! niestety niedokupisz koncowki, jedyne wyjscie to albo nabic torxa na tą srube, albo nabic kawalek rurki i spawac wewnatrz!!! a nie cos tam zakrywac

  3. #13
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Kurcze co ja się miałem z tymi cholernymi złodziejkami, wszystkie 4 musiałem spawać bo jakiś poprzednik sobie dokręcił te śrubki dosyć mocno. Dobrze że ja chciałem zmienić koła i mogłem sobie podjechać do kolegi który operuje spawarką. Teraz nigdy nie założę tego badziewia bo jak by tak złapać kapća na drodze to życzę powodzenia przy zmianie na zapasówkę. :D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL
    Operacja "złodziejka" zakończona sukcesem :D Tak jak pisaliście jedynym ratunkiem okazało się dospawanie ampula !!! Przy pomocy szwagara daliśmy radę :P Bardzo serdecznie dziękuję za Wasze dobre rady,pozdrawiam i życzę udanego weekendu ;)
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •